Мер Миколаєнко не виконав жодної своєї передвиборчої обіцянки у 2019 році

2019 рік підходить до завершення. Можливо, для більшості голів міських рад це останній повноцінний рік на керівній посаді, адже вже у наступному році пройдуть місцеві вибори. Тому саме час підбити підсумки роботи голів обласних центрів. Звісно, що в період місцевих виборів, які проходили 2015-го року, всі політики, аби заручитися підтримкою виборців, давали їм різноманітні обіцянки. Проте, всім відомо, що обіцяти й дійсно зробити – різні речі.

Наприкінці року аналітичний портал «Слово і діло» опублікував рейтинг голів міст обласних центрів, які виконали в цьому році найбільшу кількість обіцянок. Впевнене перше місце посів голова Івано-Франківської міської ради Руслан Марцінків, який в цьому році виконав аж 34 обіцянки. Скільки ж обіцянок вдалося втілити в життя очільнику Херсона Володимиру Миколаєнко?

У плані виконаних обіцянок 2019 рік виявився невдалим для голови Херсонської міської ради. За цей рік Миколаєнко не виконав взагалі жодної обіцянки. Тому наш міський голова посів «почесне» останнє місце в рейтингу виконаних обіцянок, які давали своїм виборцям очільники обласних центрів. «Вище» Миколаєнко в цьому рейтингу очільник Харкова Геннадій Кернес, якому за рік вдалося виконати лише одну обіцянку.

За даними аналітичного порталу «Слово і діло», за чотири роки, які Миколаєнко перебуває на посаді голови Херсонської міської ради, він дав херсонцям 52 обіцянки. З яких йому вдалося виконати трохи більше половини – 27. Взагалі не виконав очільник Херсона 17 обіцянок. Ще 8 обіцянок Миколаєнко перебувають у процесі виконання. Серед них — розширення притулку для тварин, запровадження у місті енергозберігаючих технологій, реконструкція міських парків та інше.

Можливо саме через те, що представники міської влади досить-таки не охоче виконують свої обіцянки, херсонці й перестали їм довіряти взагалі? Нагадаємо, що за інформацією соціологічної групи «Рейтинг», лише 9% мешканців Херсона довіряють очільнику міста Володимиру Миколаєнко, а депутатському корпусу – 11%. Це також найнижчий показник серед всіх обласних центрів України.

Пов'язані записи

Ворожий плацдарм на Херсонщині – це порохова бочка: точка зору

Час від часу в інформаційному просторі з’являються новини-жахалки, мовляв, російські окупанти готуються до форсування Дніпра, зібрали 300 човнів для наступу на Херсон тощо. А яким насправді є плацдарм окупантів на…

Подробиці
Зарахування страхового стажу, отриманого за кордоном: що змінилося

Українцям, які офіційно працювали за кордоном, стане легше отримати пенсію. Уряд ухвалив постанову, яка дозволяє враховувати страховий стаж, набутий за межами України, при призначенні пенсії за віком. Це стосується тих,…

Подробиці