Кремль знайшов новий спосіб заохочувати росіян воювати

Кремль знайшов новий спосіб заохочувати росіян воювати

Автор: Ян Ярчук 14 Май 2024 17:25

Окупаційна російська влада має намір роздавати тимчасово окуповані українські землі своїм терористам та загарбникам. Насамперед йдеться про землі у Херсонській та Донецькій областях.

Про це повідомляє Центр національного спротиву. Зазначається, що кожен учасник СВО зможе отримати по два гектари української землі.

Раніше російських загарбників мотивували воювати, пропонуючи покинуті квартири та будинки, мешканці яких виїхали з ТОТ. До того ж було створено навіть реєстр так званого «безхазяйного» житла.

Однак, вже наприкінці квітня стало відомо, що безоплатні квартири для колаборантів й російських військових на ТОТ закінчилися. Про це писала «Гривна» в одному з матеріалів.

Річ у тому, що окупаційна влада вирішила не роздавати захоплене житло, зокрема, жителів ТОТ Херсонщини, а на цьому наживитися. Будинки і квартири продаватимуть за пільговими кредитними ставками. Очевидно, що причиною є нестача фінансування диктаторським злочинним російським режимом.

«Учасники та ветерани бойових дій, які брали участь або сприяли виконанню завдань у «СВО» на тимчасово окупованих територіях України можуть тепер придбати квартиру на вторинному ринку за ставкою 2%. У такий спосіб окупаційна влада намагається латати діри у своєму бюджеті. А ще – це нова схема для наживи», – інформували у ЦНС.

Таку ж схему намагаються застосувати й щодо незаконної роздачі тимчасово окупованих українських земель.

Фото: Центр національного спротиву

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів