«Коновал, доктор смерть». Лікарню в окупованій Каховці «очолила» скандальна терапевтка з Херсона

«Коновал, доктор смерть». Лікарню в окупованій Каховці «очолила» скандальна терапевтка з Херсона

Автор: investigator.org.ua 23 Февр. 2023 13:30

21 лютого колективу захопленої російськими окупантами Каховської центральної міської лікарні (ЦМЛ) імені родини Панкеєвих представили нового «керівника» – Марину Яремченко. До цього вона працювала лікаркою-терапевткою херсонської «Першої приватної поліклініки». Попередній же так званий «головний лікар» Каховської ЦМЛ Ігор Васильєв зміг утриматися на своїй «посаді» лише місяць, повідомляє Центр журналістських розслідувань.

За словами жителів Каховки, 21 лютого Марина Яремченко зібрала колектив лікарні та оголосила, що відтепер є «виконувачкою обов’язків головного лікаря». 


Колаборантка Марина Яремченко. Фото з соцмережі

«Вона переїхала до Каховки кілька місяців тому, перед звільненням Херсона, бо начебто десь тут проживає її мати. Тоді ж Марина Яремченко напросилася на роботу до Каховської ЦМЛ, і її офіційно влаштували терапевткою. Колегам вона казала, що хотіла повернутися до Херсона, але дорога на правобережну частину області вже була заблокованою», – розповіли джерела ЦЖР.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Жителі окупованої Херсонщини: «Нам не можна хворіти, інакше – смерть»

До свого переходу на бік ворога Яремченко працювала лікаркою-терапевткою в херсонській філії № 3 «Центральна» «Першої приватної поліклініки». В інтернеті можна знайти чимало скарг пацієнтів на її роботу.


Каховська центральна міська лікарня. Фото: eprostir.org

«Таких ескулапів як Яремченко Марина Валеріївна, треба гнати з будь-якої клініки і назавжди позбавляти лікарської ліцензії без права відновлення. Через таких лікарів втрачаєш віру в нашу медицину. Абсолютна байдужість до хворих і до їхнього здоров’я. Не знаю, що повинно відбутися, щоб ця пихата пава звернула увагу на проблему зі здоров’ям свого пацієнта. Яремченко – це ганьба «Першої приватної», їхнє клеймо некомпетентності. Її треба гнати якомога далі», – написала пацієнтка «Першої приватної поліклініки» Наталія восени 2021 року.

«Повна некомпетентність, за яку мені довелося розраховуватися додатковими тижнями лікування в стаціонарі. Обходьте її десятою дорогою», – порадив інший пацієнт Олексій.

«Марина Яремченко – це не лікар. Це створіння можна назвати як завгодно – коновал, доктор смерть, нечиста сила, помилка природи або просто бездушна субстанція. Через таких як вона перестаєш вірити в медицину взагалі», – написала пацієнтка natasha mel.

На низькі фахові якості Марини Яремченко вже звернули увагу і в Каховці.

«Вона абсолютно нічого не розуміє і не знає, що та як їй треба робити ані як лікарю-терапевту, ані як керівниці лікарні. Вона повністю некомпетентна в усьому», – на умовах анонімності розповіли співробітники Каховської ЦМЛ.

Крім своєї роботи терапевткою, Марина Яремченко відома як дружина знаного на Херсонщині лікаря, завідувача ортопедо-травматологічним відділенням обласної клінічної лікарні Олега Яремченка, який помер на початку 2019 року.  

Нагадаємо, 19 січня 2023 року «головним лікарем» Каховської ЦМЛ імені родини Панкеєвих окупаційна влада призначила колаборанта Ігоря Васильєва – колишнього керівника комунального некомерційного підприємства «Обласна лікарня «Хоспіс» Херсонської обласної ради.

За словами жителів Каховки, вони вже кілька тижнів не бачили в місті Васильєва. За їхньою інформацією, колаборанта звільнили з «посади» за розкрадання майна лікарні. За іншою ж, не підтвердженою інформацією, його перевели до лікарні Новотроїцького, що в Генічеському районі.

Марина Яремченко є вже третьою ставленицею окупантів у Каховській ЦМЛ за останні 5 місяців. Першим був місцевий фармацевт Олександр Ірза. Наприкінці 2022 року він утік з міста й дорогою до Генічеська примудрився розбити службову автівку лікарні. Наразі він, за словами його знайомих, працює в фейковому «міністерстві охорони здоров’я Херсонської області», де нібито очолює так званий «департамент по ліках».

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів