«Колосальний ризик для життя». У Херсоні всі служби працюють під швальними обстрілами
Фото: ГУ ДСНС у Херсонській області

«Колосальний ризик для життя». У Херсоні всі служби працюють під швальними обстрілами

Автор: Марина Поліщук 17 Янв. 2023 10:20

15 січня в Херсоні російські окупанти кілька разів обстріляли рятувальників, які виїхали гасити пожежі, що виникли через обстріли. Про це 16 січня повідомила пресслужба ДСНС та опублікувала фото рятувальників, які ховаються від обстрілів під стіною:

«Фото, можливо, не надто якісне, але яскраво демонструє, в яких умовах нині працюють наші хлопці в Херсоні. Черговий виклик на пожежу внаслідок ворожого обстрілу, і не встигли рятувальники розпочати її ліквідацію, як розпочався новий», – пише пресслужба.

Така ситуація повторювалася того дня постійно.

«Декілька разів надзвичайники потрапляли під обстріли і після їх закінчення знову розпочинали ліквідацію пожеж. Незважаючи на колосальний ризик для життя, всі 5 загорань, що виникли після прильотів, оперативно ліквідували», – розповіли в ДСНС.

В подібних умовах працюють у Херсоні не лише рятувальники, а й працівники всіх комунальних підприємств, які щодня намагаються відновити об’єкти критичної інфраструктури після обстрілів. Зважаючи на небезпеку такої роботи, Херсонська міська військова адміністрація звернулася до одного з підприємств оборонної промисловості у складі ДК «Укроборонпром» з проханням розглянути можливість надання допомоги у вигляді бронежилетів.

«Львівський оборонний кластер не тільки надав 182 бронежилети, але й організував їхню доставку в місто Херсон. Бронежилети будуть розподілені насамперед серед працівників комунальних підприємств, які забезпечують цілодобове обслуговування та аварійне відновлення критичної інфраструктури в надзвичайно небезпечних умовах.

Засоби захисту також будуть надані співробітникам районних у місті Херсоні рад, старостинських округів, які виїжджають працювати в особливо небезпечні райони, забезпечуючи життєдіяльність громади: розвозять питну воду, хліб, необхідну гуманітарну допомогу жителям, евакуйовують цивільне населення, наражаючи себе на смертельну небезпеку»,повідомила 16 січня пресслужба Херсонської МВА та поділилася фото:


Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів