Ключі від трикімнатного модульного будинку: допомога родинам Миколаївщини, що втратили житло

Ключі від трикімнатного модульного будинку: допомога родинам Миколаївщини, що втратили житло

Автор: Марина Поліщук 06 Июня 2024 15:00

У кількох селах Шевченківської та Первомайської громади встановлюють модульні будинки. Загалом планують звести 60 таких житлових споруд.

Перші будинки вже готові, а родини, які залишилися без житла, отримали ключі. Зокрема, кілька модульних будинків встановили в селі Зелений Гай Шевченківської громади, повідомляє пресслужба облради. Тут через російські обстріли зруйновано десятки домівок мирних людей.

Одна з родин, яка втратила житло, отримала ключі від трикімнатного модульного будинку, що днями звела команда конструкторів. Ще в березні 2022 року неподалік від їхнього дому був приліт ФАБу, а сам дім зруйнувала потужна ударна хвиля.

Зазначається, що цей проєкт благодійного фонду «Молодь з місією» залучила Агенція регіонального розвитку Миколаївської області. Протягом весни тут тривали підготовчі роботи до встановлення будинків. А загалом у Первомайській та Шевченківській громадах планують звести 60 будинків у кілька черг. Один коштує близько 10 тисяч доларів.

«Особлива відмінність цього проєкту в тому, що підготовчі роботи зі встановлення виконували місцеві жителі громади. Тобто це дало змогу місцевим людям працювати та отримувати кошти. До того ж, один із таких будинків встановлять як ФАП у Киселівці, аби місцеві могли отримувати медичну допомогу», – зазначив голова Миколаївської обласної ради Антон Табунщик.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Деякі села фактично припинили існувати». Як Шевченківська громада на Миколаївщині пережила російську окупацію

Фото: пресслужба Миколаївської облради 

 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів