Історія з крокодилами в Олешках, про знищення яких Сальдо заявив в ефірі росТВ
Фотоколаж: grivna.ua

Історія з крокодилами в Олешках, про знищення яких Сальдо заявив в ефірі росТВ

Автор: Марина Поліщук 01 Февр. 2023 07:50

Фейковий губернатор Херсонської області від окупаційної влади Володимир Сальдо в ефірі російського каналу заявив, що українські військові знищують на Херсонщині хижих рептилій. Що за маячня та про яких рептилій ідеться?

Днями в студії прокремлівського пропагандиста Володимира Соловйова гауляйтер тимчасово окупованої Херсонщини розповів про нібито знищення крокодилів в Олешках. Така заява Сальдо здивувала навіть відомого російського дезінформатора, повідомляє «IPC Херсон».

«Ось в Олешках минулого тижня було влучання в дім, і там загинули люди. Але коли рятувальники почали розбирати завали та дістались підвалу, то там знайшли крокодилів. Натуральних півтораметрових крокодилів», – заявив так званий «губернатор» Херсонщини.


Сальдо розповідає про нібито вбитих ЗСУ крокодилів

Сальдо зауважив, що «обстріл крокодилів» був спланований та здійснювався задля дискредитації російської армії.

«ЗСУ знали, що в тому домі живуть крокодили, і спеціально туди стріляли, щоб потім звинуватити росіян, що вони тих крокодилів знищили», – сказав він.

На запитання Соловйова, звідки в Олешках взялися крокодили, Сальдо спочатку не зміг відповісти, але потім зазначив, що ці рептилії є частиною «красот» Херсонщини.

Ця заява найвідомішого херсонського колаборанта спантеличила й жителів Херсонщини. Звісно, що на його маячню про те, що ЗСУ спеціально вели «обстріл крокодилів» задля дискредитації російської армії, ніхто й уваги не звернув. Обстрілюють мирні населені пункти лише російські окупанти. А от заява про загибель людей та присутність в приватному будинку хижих рептилій викликала бажання розібратися, що ж насправді сталося.

Крокодили все-таки були

Ми зібрали декілька коментарів у пабліках від людей, які знають родину з Олешок, у чий будинок було влучання, про яке каже Сальдо:

«Просто прилёт был в дом людей, у которых были крокодилы. Сам с Олешок, друзья моей семьи. Дом у них сгорел, соответственно и животные погибли, люди выехали».

***

«Два крокодила. Але люди в цьому будинку живі, дякувати Богу. Дві жертви загинули від осколкових поранень, не з цього будинку».

***

«Люди тримали 2 крокодили. В них ще був варан і чорний ворон. Люди з цього будинку живі, але дім повністю згорів».

***

«Это у моей сестры произошло. Они действительно держали 2 крокодила. Рашисты били по Олешкам и прилетело им в дом. Из людей чудом никто не пострадал. Сгорел дом и крокодилы. Кто-то фсбшникам сказал, что там были крокодилы, они заставили чмобиков искать в саже обгоревших крокодилов для видео. Но муж сестры одного закопал сразу, а второго собака бродячая утащила. Так они не поверили, всю ночь рылись, искали этих крокодилов. И под шумок угнали из двора несколько машин, которые оставили люди для присмотра, когда уезжали из оккупации. Ещё выгребли весь инструмент, люди занимались сваркой».

***

«У той день було багато обстріляно будинків, і загинули тоді не тільки крокодили, на жаль. Люди, які тримали крокодилів, не постраждали, а є загиблі з других будинків».

***

«Был прилёт в дом. Это семья баптистов, мои дедушка с бабушкой их близко знают. В семье все живы, дом сгорел. Да, действительно у хозяина жили экзотические животные: 3 не больших крокодильчика, папугаи и ещё кто-то (не помню). Так же сгорело несколько автомобилей, хозяин дома во дворе чинил машины. Сгорели, вроде бы, только его, утверждать не буду. У них несколько детей. Все живы и здоровы, никто не погиб!»

***

«Ровно год назад были с коллегами у них дома и снимали сюжет... Хозяева чудесные люди, которые усыновили много детей. Об этом и был сюжет. Очень жаль, что их дом разрушен».

Підсумував історію з крокодилами та зруйнованим будинком в Олешках автор телеграм-каналу «Николаевский Ванек», якого пов’язують з очільником Миколаївської ОВА Віталієм Кімом та генерал-майором ЗСУ Дмитром Марченком. Він також опублікував фото постраждалого будинку:

«Розібралися. Крокодили реально там були.

Галина та Олександр Шкребети – господарі будинку, куди був приліт. Про них люди відгукуються дуже позитивно. Люди, які знають цих людей, стверджують, що крокодили там були. Не бачу сенсу їм не вірити.

Ті самі люди стверджують, що якраз люди не загинули, а крокодили тепер знаходяться в Генічеську.

На фото – постраждалий будинок. Вулицю місцеві самі зрозуміють.

За смішки над крокодилами, якщо кого образили – вибачте. Ні крокодилів, ні господарів образити точно не хотіли. Але крокодилів в Олешках точно не очікували побачити», – написав автор телеграм-каналу.

Незрозумілим залишається питання про долю крокодилів – чи загинули вони, чи окупанти вивезли їх до Генічеська. Адже викрадати тварин із тимчасово окупованої Херсонщини вони полюбляють – згадаймо про херсонського єнота.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів