Худі з автографом генерала Марченка в обмін на допомогу Олешкам. Херсонський благодійний фонд проводить лотерею

Худі з автографом генерала Марченка в обмін на допомогу Олешкам. Херсонський благодійний фонд проводить лотерею

Автор: Іван Підлісний 12 Февр. 2024 12:50

Про волонтерство, допомогу жителям тимчасово окупованих територій, благодійну лотерею поспілкувалися з керівником проєктів благодійного фонду «KRYLA» Андрієм Книгою.

Як давно Ви займаєтесь благодійністю?

Якщо брати мирне життя, то до війни у нас з дружиною був родинний бізнес, база зеленого туризму в Олешківському лісі «Чумацька Криниця». На ній ми проводили різні тематичні свята, працював «Лісовий театр», «Резиденція Діда Мороза»… Ми завжди запрошували до себе групи дітей із дитячих будинків, також співпрацювали з «ювенальною» поліцією.

Якщо говорити про повномасштабне вторгнення, після виїзду з окупації активно волонтерили, збирали гуманітарну допомогу, передавали її волонтерам, які наважувались їздити на Херсонщину.

Вже після деокупації правого берега для того, щоб розширити можливості допомагати Херсонщині було прийнято рішення відкрити фонд. Його заснувала моя сестра.

Що для Вас фонд «KRYLA»? Яка Ваша роль та за яку сферу відповідаєте у фонді?

«KRYLA» – це команда друзів, однодумців, людей, об’єднаних однією метою: допомагати Херсонщині. Я керівник проєктів фонду, тож відповідаю, в принципі, за всі сфери діяльності. Як фонд, ми ще дуже молода організація, але з великими планами та цілями, і вже зараз нам вдається робити просто неймовірні речі. Наприклад, допомога людям на лівому березі – в Олешках.

Хто Вас підтримує?

Мене підтримує дружина Аліна, яка також є представницею фонду, донечка, родина, близькі, друзі та… Віра в перемогу!

Чи буває емоційне вигорання? Якщо так, то як із ним справляєтесь?

Насправді, дуже часто накатує. Але швидко відступає. Коли ти координуєш волонтерів на окупованій території, людей, які весь час перебувають у постійній небезпеці, ти не маєш ніякого права взагалі про таке думати. Тобі навпаки необхідно весь час вселяти в людей надію в краще.

Організація допомоги людям в окупації – тяжка праця, яка дуже сильно емоційна виснажує. То не встигаєш закрити черговий збір, то машина, що в окупації виїхала на чергову закупку, щоб доставити продукти людям в Олешках, пропадає зі зв’язку, то не вистачає гуманітарних наборів, і думаєш кого перенести на наступну видачу, то приліт у склад з товарами, які так тяжко діставались, то відсутність зв’язку у найбільш відповідальний момент, постійні перевірки населення російськими військовими… Весь час виникає дуже багато перепон.

Але віра в Україну, в скорішу перемогу, розуміння ситуації, потреб і проблем людей, що перебувають в окупації, не дають опускати руки.

Розкажіть, як вдалося отримати підпис генерала Марченка на худі? І детальніше про лотерею.

Це було справжнє диво. Збіг обставин які просто так не відбуваються. У нашої команди в той день була стратегічна сесія, на якій ми ставили цілі на 24 рік, і по завершенню ми випадково перетнулись у холі закладу, де вона відбувалась.

Я підійшов, подякував генералу за звільнений Херсон, за роботу, яка ведеться для звільнення лівого берега, розказав про наш фонд і про нашу гуманітарну допомогу людям…. Так ми і познайомились. Запропонував підтримати нашу діяльність і він з радістю погодився.

До дивного збігу обставин також додаю, що у нас, насправді, випадково була з собою в той момент фірмова худі нашого фонду.

Зараз ми відкрили лотерею, спрямовану на гуманітарну допомогу людям в Олешках, людям, що лишаються в тяжких умовах прифронтового окупованого міста.

Правила лотереї такі: один шанс – 200 грн. Якщо закидаєте 400 грн – за Вами 2 шанси, і так далі. Всі ці кошти підуть на добру справу – підтримку жителів тимчасового окупованих Олешків. Долучитись можна тут: https://send.monobank.ua/jar/4HubjBe3qJ

Обовʼязково вкажіть імʼя та прізвище, а також додайте у полі «коментарі» контактний номер, аби ми могли звʼязатися з переможцем.

Що побажаєте читачам?

Сил, витримки і віри в перемогу! Донатьте, допомагайте нашим захисникам, людям в окупації, вимушено переміщеним особам, які все втратили, і всіх, хто цього так потребує. Тільки об’єднавшись, ми здолаємо ворога.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів