Херсонського колаборанта Вадима Ільмієва окупанти затримали й звинувачують у крадіжці 26 млн рублів

Херсонського колаборанта Вадима Ільмієва окупанти затримали й звинувачують у крадіжці 26 млн рублів

Автор: investigator.org.ua 07 Июня 2023 08:50

Колишній окупаційний міністр охорони здоров’я Херсонської області Вадим Ільмієв затриманий російськими загарбниками. Його обвинувачують у крадіжці 26,5 млн рублів, які мали піти на зарплати працівникам захопленої Херсонської міської клінічної лікарні. Про це повідомляють підконтрольні окупантам херсонські ЗМІ, пише Центр журналістських розслідувань.

За їхньою інформацією, «слідче управління РФ у Херсонській області» за матеріалами ФСБ порушила кримінальну справу проти колишнього в. о. «міністра охорони здоров’я Херсонської області». Вадима Ільмієва підозрюють у крадіжці в росіян у вересні 2022 року 26,5 млн рублів, які мали піти на зарплати працівникам захопленої Херсонської міської клінічної лікарні. Його обвинувачують за ч.4 ст.160 КК РФ.

Окупанти також повідомляють про затримання Ільмієва.

Нагадаємо, у березні 2023 року окупанти несподівано замінили окупаційного «міністра» охорони здоров’я на Херсонщині. Замість колаборанта Вадима Ільмієва керувати медициною став громадянин РФ Артиш Сат, який раніше очолював міністерство охорони здоров’я російської республіки Тува.

Це не перше звільнення і обвинувачення на адресу відомих колаборантів Херсонської області. Нещодавно звільнили відомого власника кількох аграрних підприємств на Херсонщині Едуарда Репілевського, якого окупанти зняли з посади «міністра сільського господарства та рибальства Херсонської області» за крадіжку та відкрили проти нього кримінальну справу. Замість Репілевського новим «міністром» 5 травня 2023 року окупанти призначили Петра Збаровського, голову Новотроїцької селищної громади Генічеського району, який добровільно перейшов на бік ворога.

На фото із соцмереж: зрадник Вадим Ільмієв, колишній окупаційний «міністр» охорони здоров’я Херсонської області

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів