Херсонський водоканал – з новим директором. «Колишній – на лівому березі. До нього багато запитань»

Херсонський водоканал – з новим директором. «Колишній – на лівому березі. До нього багато запитань»
Автор: Марина Поліщук 01 Янв. 2023 15:30

Відновлення роботи комунальних підприємств Херсона після деокупації міста виявилося складним завданням. Річ не тільки в тому, що майже всі вони були розграбовані, ­– проблема виникла в кадрах. Особливо це стосується керівних посад. Яскравий приклад – Херсонський водоканал, директор якого, Віктор Скобліков, пішов на співпрацю з окупантами.

Про кадрові проблеми комунальних підприємств звільненого міста розповіла нещодавно очільниця Херсонської міської військової адміністрації Галина Лугова в інтерв’ю Deutsche Welle.

«Частина людей зникли, частина – на лівому березі, частина – в евакуації закордоном або в мирних областях України. Позалишалися одиниці. Тож практично всі управління чи департаменти залишилися без керівників, заступників, головних бухгалтерів. Те саме і з комунальними підприємствами», – зазначила вона.


Віктор Скобліков

Як приклад, Лугова розповіла про стратегічне комунальне підприємство – водоканал. Нагадаємо, що директору КП «Херсонський водоканал» Віктору Скоблікову СБУ повідомила про підозру в державній зраді ще в серпні.

«Директор підприємства Скобліков, тепер уже колишній, – на лівому березі. До нього багато запитань. Довелося призначати нового керівника», – повідомила Лугова.

Новим керівником водоканалу 30 грудня став Олексій Савченко. До призначення на посаду директора він займав на цьому ж підприємстві посаду головного інженера. Також про призначення свідчить витяг із публічних державних реєстраційних даних:


Скіншот із сайту opendatabot.ua

До речі, на офіційному сайті Херсонського водоканалу директором все ще вказаний зрадник Скобліков. Тут можна ознайомитися з його біографією та трудовим шляхом.


Скіншот із сайту water.kherson.ua

Віктора Скоблікова було призначено директором Херсонського водоканалу 30 березня 2021 року. Тоді ЗМІ писали, що він, перебуваючи на посаді міського голови Стаханова (нині Кадіївка Луганської області), був причетний до комунальної катастрофи в цьому місті. А в 2017 році мріяв продавати воду Криму, до речі, до 2014 року Скобліков упродовж кількох років очолював підприємство «Вода Криму». 

Приєднуйтеся до нас:

День 397. 27 березня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

Повністю знищена школа та п’ятеро травмованих унаслідок вибуху мін за добу. Огляд основних подій на Херсонщині

Херсон позбувається російськомовних вивісок та реклами