Херсонські хокеїсти готуються до ігор у Калуші

Херсонські хокеїсти готуються до ігор у Калуші
Автор: Євген Веселов 29 Сентября 2022 13:49

Херсонський хокейний клуб «Дніпро» з початком повномасштабної агресії росії проти України був вимушений призупинити свою роботу. Здавалося, що створена у 2018 році команда, яка з того часу двічі ставала бронзовим призером і одного разу срібним призером чемпіонату України з хокею, відійде в історію.

Але, як виявилося, тренерський штаб і гравці планують подальшій розвиток команди, звісно, наскільки це можливо в умовах війни. Зараз ХК «Дніпро» базується в Калуші на Івано-Франківщині.

Так, 5 жовтня стартує новий сезон чемпіонату України з хокею, в якому буде брати участь і херсонський «Дніпро» і калуський «Легіон». Чемпіонат триватиме до 30 березня 2023 року.

«І вже на початку жовтня на калуській льодовій арені відбудеться перша гра за участі зазначених двох команд. Та, на жаль, без глядачів. Але матчі можна буде переглядати в онлайн-режимі, оскільки будуть іти прямі трансляції», – зазначив міський голова Калуша Андрій Найда.

За інформацією Федерації хокею України, у новому розіграші чемпіонату будуть брати участь шість команд. Минулий сезон у чемпіонаті України було достроково завершено через повномасштабне російське вторгнення.

Приєднуйтеся до нас:

«НАТО допоможе Україні пережити зиму». Що писали ЗМІ світу про війну РФ в Україні 29 листопада

«Житлові сертифікати» росіян – черговий фейк

Захоплені підприємства окупованої частини півдня України працюють на потреби російської армії

Окупаційна адміністрація готує примусову мобілізацію в Мелітополі

Російська ракета зруйнувала вщент житло відомого херсонського письменника Віктора Вальда