Олені Шелестенко (Некротковій) днями оголосили підозру у вчиненні державної зради — і Кавун.City в той же день знайшли історію про те, як Олені та її родині нічого не світить навіть у Росії, яку вони так любили і яку всіма шляхами просували в Херсоні вже щонайменше з десяток років. Розповідаємо цю трагікомедію.

Коротко: хто така Олена Шелестенко

3 січня 2023 року стало відомо, що Олені Шелестенко оголосили підозру у вчиненні державної зради.

«Маючи досвід у сфері журналістики, вона здійснювала інформаційну діяльність, спрямовану на підтримку держави–агресора, а також висвітлення діяльності окупаційних органів», — саме так написано у підозрі. Простіше кажучи, Олена та її чоловік Геннадій Шелестенко вже кілька років вели «клон» комунальної херсонської газети, назвавши його «Херсонський вісник NEW», та працювали на тих, хто згодом стали колаборантами, просуваючи ідеї «русского мира». Заразом обидва позиціонували себе як активісти, а Олена — навіть як поетка. Щоправда, херсонські поети та поетки неодноразово чули свої рядки в її «віршах». Коли про це говорили, навіть делікатно, отримували погрози від Геннадія Шелестенка. До речі, йому підозру оголосили раніше. Обидва брали участь в організації «референдуму» в Херсоні — головне фото про це свідчить.

У пари — п'ятеро дітей (це діти Олени), тому Олена завжди намагалась бути присутньою на заходах для багатодітних родин. В соціальних мережах обидва систематично ображали херсонців, які мають дітей з інвалідністю або не мають дітей.

Вий на болотах

В Телеграм є канал «Уютній Херсон», де «тусуються» херсонські прихильники Росії. Здебільшого вони виїхали, хоча ми знайшли і таких, які знаходяться в Херсонській області. Саме там з'явився пост користувачки на ім'я Елена, в якому вона жалілась на те, що її дітей та чоловіка не визнають як її рідню, відтак виплати та сертифікат на житло їм ніхто давати не збирається. Дія комедії відбувається у підмосковних Люберцях.

Олена апелює до того, що навіть Володимир Сальдо їх особисто знає і може підтвердити рідство і все, що потрібно. Тільки Олена забула додати або не захотіла одну важливу особливість: Володимир Сальдо звик зраджувати навіть своїм прибічникам. Це спостереження нашої редакції та багатьох наших підписників. Але це лише початок.

Читайте скрін скарг Шелестенко

На фразі «Я так понимаю в России, украинские замашки никто не отменял» ми вже остаточно вирішили розповісти цю історію вам.

Як ми дізнались, що це дійсно Олена Шелестенко? По-перше, її орфографія і стилістика. По-друге, відомо, що вона з родиною виїхала. По-третє, ось і сам контакт.

А ось її аватарка разом із дітьми

Важливо! Перебуваючи ще в Херсоні, задовго до повномасштабного вторгнення, Олена Шелестенко дуже часто у вигідні їй моменти згадувала, що у неї «син-АТОшник». У неї є двоє дорослих синів, які теоретично могли служити в АТО (ООС). При цьому, погляди Олени та її теперішнього чоловіка — абсолютно проросійські вже протягом багатьох років.

В коментарях люди запідозрили дезінформацію від Олени (логічно, вона часто це робила в Херсоні), на що та відповіла

Здається, Олена про щось здогадується
Трошки про переслідування українським режимом (скучили за методичкою росіян)

А тут Олена дізналась про правоохоронну систему Росії

Може хтось щось знає більше за Олену?

Олена вже була у Красногорську, де чомусь знаходиться адміністрація Московської області (!), але і там не знайшла нічого, окрім того, що вони мають дати запит до Херсона (!)
Але Олена навіть заздалегідь довідки збирала — і все одно її з родиною ніхто в Росії прихистити не хоче
А тут знову у Олени бажання «сильної руки» — у вигляді Сальдо. Тільки йому зараз не до Олени

Історія поки нічим не закінчилась. Ми дізнались, що Олена в усіх гріхах звинувачує українську владу і тих, хто нібито заважав їй жити в Херсоні (наша редакція в переліку також є). Зараз вони з родиною орендують квартиру в Люберцях за 40 тисяч рублів. Ось такий він «русский мир» — там теж зрадників бачити не хочуть.

Тэги:

Агресія росії
Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів