Херсонка розповіла, як залишила цивільну професію та стала до лав ЗСУ

Херсонка розповіла, як залишила цивільну професію та стала до лав ЗСУ

Автор: Ян Ярчук 25 Май 2024 13:00

Сьогодні на захисті України стоять не лише чоловіки, а й жінки. І чисельність жінок в  Збройних Сил України продовжує зростати. Військовослужбовиця з позивним «Марго», яка до великої війни працювала в тренажерному залі адміністратором, розповіла, як стала до лав ЗСУ та що її мотивує.

Її історію опублікували у телеграм-каналі Сил Оборони півдня України.

«Марго» родом з Херсонщини, з села Зеленівка. Дівчина згадує, що 24 лютого припав на вихідні та почався в Залізному порту, де вони були з друзями. Після ранкових шокуючих новин компанія вирішила повертатися до Херсона: 

«Доїхавши до Антонівського мосту, переїхати його не змогли, рух був перекритий, а на мосту почався бій, тож ми розвернулись та заїхали в Олешки, де й переночували у знайомих».

Перший тиждень, згадує дівчина, було страшно навіть вийти із дому. Але далі вона зрозуміла, що треба діяти, тож почала займатися волонтерством в рідній Зеленівці. Зокрема допомагала сімʼям з дітьми, адже магазини закрилися й ситуація була дуже важка.

«Ще в окупації вирішила, що після звільнення піду до лав Збройних Сил України, але після 11 листопада трошки знадобився час аби прийти до тями та вже під час того, як росіяни підірвали Каховську ГЕС вирішила, що прийшов мій час доєднатися. Батьки не відразу були позитивно налаштовані, але зрештою заспокоїлись та прийняли моє рішення», – зазначила військовослужбовиця.

На запитання, що мотивує, дівчина відповіла коротко й чітко – помста.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Захищала Херсонщину та Миколаївщину: історія військової з Одеси, яка досі стикається зі стереотипами щодо жінок на фронті 

Після перемоги «Марго» планує добудувати будинок, створити сімʼю та спокійно жити у вільній Україні.

Зазначимо, що за даними Military Media Center, станом на січень 2024 року в українській армії служить 45 587 військовослужбовиць, з них – 13 487 мають статус учасника бойових дій.

Головне фото ілюстративне, з відкритих джерел, у тесті – зі сторінки Сил Оборони півдня України 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів