Херсонцям і гостям міста час видавати шоломи...

Автор: Дарина ЛАПІНА 12 Июля 2021 18:18

Занедбаний стан головної пішохідної вулиці Херсона – Суворова, засмучує містян і неприємно дивує туристів уже не перший рік. Проте враження псують не тільки сірість і обшарпаність багатьох будинків. Проблема ще й у тому, що деякі зі споруд руйнуються та несуть реальну загрозу. Так, херсонці, які прогулюються по головній пішохідній вулиці міста, змушені бути пильними – частіше дивитись угору або носити захисні каски, адже на голову несподівано може впасти чималий шматок фасаду.

2 липня в соцмережах мешканці обласного центру ділились фотографіями шматків облицювання, які обвалилися з будинку на Суворова. «Каменепад» дивом не зачепив перехожих...

А за тиждень до цього випадку в міськраді обговорювали «проект Програми проведення ремонтно-реставраційних робіт фасадів, покрівель будівель і споруд зі здійсненням заходів із благоустрою вулиці Суворова (від проспекту Ушакова до вулиці Воронцовська)». Про це повідомляє прес-служба Херсонської міськради. Але на яких умовах будуть ремонтувати фасади та покрівлі будинків (можливо, в співфінансуванні з власниками будинків. – Д. л.) у міськраді поки не повідомляють, зазначивши, що першим етапом плану є збір вихідних даних. Проект єдиної концепції відновлення Суворова мають підготувати до серпня 2021-го.

Нагадаємо, «Гривна» повідомляла, що 28 квітня виконком Херсонської міськради прийняв рішення «Про затвердження Плану заходів по модернізації вулиці Суворова». Цим рішенням передбачено аналіз необхідності проведення поточного або капремонту фасадів багатоквартирних житлових будинків із нежитловими приміщеннями (мова йде про об’єкти торгівлі та послуг), які перебувають в оренді в підприємців. Точної інформації з цього приводу поки що немає, але можливо пізніше, коли План заходів із модернізації Суворова затвердять, ремонт фасаду житлового будинку можуть зобов’язати робити тамтешніх мешканців. Окрім цього планується робота з бізнесом із приведення в належний стан літніх майданчиків кафе, ресторанів і магазинів. Бізнесменам доведеться навести лад не тільки в приміщеннях, які вони орендують, а й на прилеглих до них територіях (аж до можливої заміни тротуарної плитки).

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів