Херсонці - про «покращення» життя від Росії

Херсонці - про «покращення» життя від Росії

Автор: Євген Веселов 28 Сентября 2022 14:35

У своїй інформаційній пропаганді російська окупаційна влада завжди робить акцент на наративі, що перебування під Росією несе розквіт.

Пропагандисти всіх мастей - від московських телеканалів до переляканого Стремоусова - брешуть про начебто початок розквіту Херсона після приходу загарбників: школи й магазини відкрилися, заводи працюють, фабрики димлять...

Особливо смішно чути ці нісенітниці від гауляйтера Сальдо. Адже херсонці пам’ятають, що саме за десятиліття його мерства, з 2002 по 2012 роки, він і його посіпаки грабували наше місто.

Ми неодноразово в наших матеріалах розвінчували ці фейкові вкиди роспропаганди, але найкращі свідки того, що зараз відбувається в окупованому Херсоні, це самі херсонці. Ми знайшли в одному з телеграм-каналів розповідь херсонця про життя міста зараз:

«А що налагоджується? Все, що було недограбовано, дограбували визволителі. Завезені продукти - собаче лайно, ціна на них, як квитки в космос. Комуналку на раше обіцяють підняти, тож дешеву нехай не чекають, але ціни на продукти повністю вбивають "низьку" комуналку. Малозабезпеченим як не вистачало, так і не вистачатиме.

Весь народ на ринках, у найкращих традиціях 90-х. Половина міста виїхала. Якісних ліків немає, російські фуфломіцини за шаленими цінами, в рази вищі за ті, що у нас були. Лікарів катастрофічно не вистачає, а наша область була однією з найкращих за кардіологією, наприклад. Зараз зробити просте УЗД неможливо в будь-якій поліклініці. Потрібно шукати, де, як, за якими цінами. При цьому нам співають про безкоштовну медицину.

Після 4-х вечора місто порожніє. Розваг немає, окрім генделиків з алкашнею, які працюють з дозволу нової влади і з'являються навіть у тих місцях, де раніше сам народ не дозволив би. Банків немає, жодна пошта не працює, супермаркетів, з нормальним вибором товарів - ні, вже не кажу про акції та знижки... і т.д. Вже мовчу про зовнішній вигляд міста – руїни та запустіння. Місцями – чорнобильська зона. Дуже здивувалася високій траві, що пробивається крізь елітну плитку в центрі міста, і сходи в підземному переході, із залізними плитами, які лежать вже роки й роки, мене дуже шокували своїми провалами.

Щодо влади Сальдо (у деяких слабка пам'ять) у перший рік свого мерства він спробував щось робити: будував дороги, облагороджував центр міста, у подальші терміни тупо крав. Суворівська загажена за часів його правління. Монстр на цій вулиці зіпсував усе, а ось по-справжньому цінні історичні будинки не реставрувалися століттями. Скільки пам'ятаю, стільки й стоять за парканом руїни на вулиці Суворовській. Дороги Сальдо, до речі, зійшли з першої зими. А скільки недобудов занедбаних стоїть у різних частинах Херсона. Згадайте, що робив Сальдо в інших районах, окрім центру? На Шуменському, ХБК, Житловому селищі? Я особисто не пригадую.

Останнім часом у нас почали будувати гарне житло – сучасні комплекси. Була маса супермаркетів та головна база відпочинку – "Фабрика". А ще свобода пересування і не маячили чужинці зі зброєю перед очима та своїми правилами в нашому місті.

Тепер у нас нічого немає. Але багато хто бачать розвиток і налагодження... Клінічний ідіотизм».

«Руській мір» - це розруха і злидні, які фізично знищують нормальну людину.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів