Гончарівка проводить «консервування» будівлі

Гончарівка проводить «консервування» будівлі

Автор: Марина Поліщук 26 Декабря 2022 14:45

Триває робота по «консервуванню» будівлі Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олеся Гончара. Про це йдеться на сторінці бібліотеки в соцмережі. Тим часом працівники книгозбірні намагаються навести лад у приміщенні та зберегти культурні та матеріальні цінності.

Зокрема, 26 грудня команда Гончарівки рятувала фонди та техніку відділів від негативного впливу холоду та вологи (див. фото). Не залишилися без уваги й картини, скульптури та інші зразки декоративно-прикладного мистецтва, що експонувалися в бібліотеці до початку повномасштабного вторгнення Росії.

Усі свої скарби та предмети творчості херсонських митців були надійно заховані в безпечні місця до їхньої «зустрічі» з херсонцями в бібліотеці в мирний час.

Нагадаємо, перед початком «консервації» в будівлі бібліотеки імені Олеся Гончара провели розмінування та закрили пошкоджені обстрілами вікна й двері.

Директорка бібліотеки Надія Коротун від імені колективу подякувала небайдужим шанувальникам книгозбірні. Адже саме завдяки їхнім благодійним внескам, вдалося закупити матеріали для захисту споруди та закриття пошкоджених вікон.

Роботи ще багато, каже Надія Коротун. Тож іще можна долучитися і зробити благодійний внесок на відновлення будівлі обласної бібліотеки імені Олеся Гончара.

 

 

Приєднуйтеся до нас:
Більше матеріалів

Тэги:

«Будинок затопило, і вода хлюпала вже в його ліжку, а він був не в змозі собі допомогти». Ситуація в Комишанах

Велика вода в Херсоні та емоції людей: «Нам не страшно, а цікаво – це ж історія, хоч і трагічна»

Є повідомлення про зниклих безвісти в зоні катастрофи. Куди звертатися, якщо рідні не виходять на зв'язок?

Херсон під водою. 41 фото – вражаючі кадри наслідків трагедії та порятунку людей

Можливе загострення епідемічної ситуації: яку небезпеку несе вода з Каховської ГЕС