Головою Херсонської ОВА буде Олександр Прокудін

Головою Херсонської ОВА буде Олександр Прокудін

Автор: Євген Веселов 07 Февр. 2023 19:03

На своєму засіданні 7 лютого Уряд підтримав проекти Указів Президента України про призначення нових керівників обласних державних адміністрацій. Для Херсонської області погоджено кандидатуру Олександра Прокудіна.

Також є рішення по головам Дніпропетровської області – погоджено Сергія Лисака та Запорізької області – Юрія Малашка.

У вересні 2019 року «Гривна» писала про призначення Прокудіна на посаду начальника Головного управління Національної поліції в Херсонській області.

На посаді полковник Прокудін перебував до 12 лютого 2022 року.

Про свою відставку він написав у той же день у Фейсбуці:

«Щойно усвідомив, що всі роки своєї служби я присвятив Херсонщині, навіть ВНЗ закінчив у Херсоні (хто не знав я народився і виріс у Миколаєві).

Але на шляху нові горизонти і я мушу рухатись далі.

17,5 років я прослужив у міліції, а згодом і поліції Херсонської області, із них 877 днів - на посаді начальника Головного управління поліції».

Олександр Прокудін з Миколаєва, він 1983 року народження, одружений, має двох доньок. Останнім часом працював у Херсоні. Під час повномасштабного вторгнення росії в Україну був на військовій службі, про що свідчать його фото у соціальних мережах.


Нагадаємо, 6 лютого Президент України Володимир Зеленський анонсував у своєму зверненні, що на прифронтові області буде призначати людей з військовим досвідом.

Попередній начальник ХОВА Ярослав Янушевич був звільнений 25 січня 2023 року.

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів