Експлуатація тварин на вулицях міста: як боротимуться з проблемою в Одесі

Експлуатація тварин на вулицях міста: як боротимуться з проблемою в Одесі

Автор: Ян Ярчук 10 Июля 2024 08:00

Мер Одеси Геннадій Труханов доручив жорстко реагувати на випадки експлуатації тварин на вулицях міста. А також у зв’язку з сильною спекою закликав залишати воду для вуличних котів та собак.

Про це він написав у телеграм.

«Сьогодні, коли наше місто активно допомагає Києву, Харкову, Кривому Рогу й іншим містам та й саме потерпає від ворожих обстрілів в нас зʼявися ще один виклик, з яким ми повинні впоратися — спека, яка цього тижня дістанеться свого піка. У нас, одеситів, любов до тварин в крові. У кожній одеській сімʼї живе пес, кіт чи інша тваринка. Але є і ті, які живуть на вулиці і їм зараз дуже тяжко», – зазначив Геннадій Труханов.

На вулицях міста доволі часто можна зустріти вуличних фотографів, які пропонують сфотографуватися з тваринами. Проте, скільки часу ті знаходяться на вулиці, враховуючи шалену спеку, – залишається великим питанням. Теж саме стосується й власників коней, які пропонують містянам й гостям Одеси покататися верхи.

За Геннадія Труханова, у випадку експлуатації тварин на вулицях міста – їх вилучатимуть у власників:

«Надав доручення нашому департаменту екології та муніципальній варті максимально жорстко реагувати на випадки експлуатації тварин на вулицях міста, в тому числі коней. Будемо співпрацювати разом із нацполіцією та вилучати тварин у живодерів».

Куди направлятимуть тварин у випадку їх вилучення у господарів – не зазначається. Однак були випадки, коли тварин передавали до Одеського зоопарку. Про це повідомляло «Суспільне Одеса». Зокрема йшлося про сов, яких забирали у вуличних фотографів.

Також мер Одеси звернувся до керівників ЖКСів, офісів, ресторанів, закладів та просто одеситів із закликом забезпечити біля своїх приміщень свіжу воду, щоб собаки, коти, птахи та інші тварини мали змогу втамувати спрагу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Окупанти вивозять тварин із заповідника на Херсонщині: збитки колосальні

Фото ілюстративне, УНІАН

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів