Досі без аптеки, але з новими ємностями для води – як живе херсонський Острів

Досі без аптеки, але з новими ємностями для води – як живе херсонський Острів

Автор: Євген Веселов 26 Май 2024 09:30

На жаль, вже більше півроку міській владі Херсона не вдається знайти підприємство, яке б погодилося відкрити аптеку чи аптечний пункт у мікрорайоні «Корабел». Проте певні зрушення по іншим проблемним питанням все ж таки є. Про те, які проблеми турбують жителів Острова говорили на зустрічі начальника Херсонської міської військової адміністрації Романа Мрочко з головами ОСББ мікрорайону

Наразі у мікрорайон ходять маршрутки № 20, 16, 35, 8. Влада планує відновити, хоч і у дещо скороченому вигляді (без заходу на Нафтогавань), 29-й автобусний маршрут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Херсон під вогнем, а містяни висаджують квіти: фоторепортаж із незламного Острова

Піднімалось й питання питної води на Острові. З кранів тече технічна вода, яка не придатна для приготування їжі, питну жителям завозять. Як повідомив Роман Мрочко, виникла потреба замінити ємності, які мають щотижня заповнюватись питною водою. Найближчим часом буде завершена робота і на постійну локацію та додаткові знову почнуть завозити воду.

Також на прохання жителів на Острові встановлять ще одне протиуламкове укриття та закриють питання з газонокосарками, адже косити траву доводиться двічі, а то і тричі за сезон і щоразу це – досить серйозна проблема для голів ОСББ.

Фото ілюстративне, «Полтавщина».

 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів