Директора херсонської

Директора херсонської "Іксори" залишили під вартою

Автор: Іван Підлісний 04 Декабря 2023 16:20

Директора та власника херсонського перевізника "Іксора" Миколу Джиганського залишено під вартою. Відповідну ухвалу про продовження строку запобіжного заходу ухвалив Херсонський міський суд. 

Як зазначено в документі, Джиганського триматимуть під вартою щонайменше до 19 січня наступного року. 

Також відомо, що судом було накладено арешт на компанію "Іксора", транспортні засоби перевізника та нерухомість обвинуваченого. Мова про квартиру, кімнату в одному з пансіонатів, земельну ділянку та садовий будинок у садовому товаристві "Шляховик". 

Нагадаємо, що Миколу Джиганського було затримано у грудні минулого року при спробі виїхати з України в Молдову. Йому інкримінують пособництво державі-агресору. Під час обшуків у Джиганського було виявлено договори, розписки та інші документи, які він укладав під час окупації Херсона з окупаційною обласною “адміністрацією”, окупаційними військами та іншими структурами.

За даними слідства, саме автобусами Джиганського та "Іксори" херсонських дітей вивозили до Криму, за що він отримував оплату від колаборантів. Окрім того, він надавав транспорт російським військовим, про що зберігав розписки.

 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів