День 730. 23 лютого. Що обговорюють херсонці у соцмережах

День 730. 23 лютого. Що обговорюють херсонці у соцмережах

Автор: Іван Підлісний 23 Февр. 2024 20:10

Коли кілька годин не заходиш у соцмережі - вже ніфіга не розумієш що обговорюють і про що сваряться.

***

В моїй сімʼї син на фронті, а близький родич колоборант. отак війна зняла всі маски і отак навіть в сімʼї ми розділилися на українських патріотів і зрадників.

***

На лівобережжі Херсонщини фіксують різке збільшення кількості чорношкірих

Антрпологічно якісь нілоти. Судан швидше за все.

***

В росії запропонували відправляти «ждунів» Херсонщини в трудові табори Сибіру. Нагадаю, що «ждунами» вони називають тих, хто чекає звільнення.

Історія повторюється. Найгірші сталінські практики тепер відновлюють на окупованих територіях.

***

Взагалі-то я проти будь-якого примусу. Сам вільний, і вважаю це найголовнішою цінністю для всіх. Але я б примусово забов'язав всіх українців прослухати цикл лекцій про Україну (на You Tube) американського історика професора Єльського університету Тімоті Снайдера.

***

Не виходить ніяк походити у дворі свою норму. Тільки вийду, обстріл. Тільки походжу кружечок, обстріл. Тільки збираюсь вийти знову - обстріл. Щось не добрий ранок . Мабуть лапті святкують черговий день поразки радянської армії.

***

Я тут згадав ще одну "круглу дату". В цей день у 2014 з центру Олешок пішов на смітник "володя лєнін") Щось забагато "володь" сьогодні в дописах. До слова, люди які виступали проти знесення істукана, стали у 2022 колаборантами (це щодо важливості декомунізації та впливу монументальної пропаганди). А сам "володя" відпочивав, кажуть, лежучі на території одного підприємства, яким володіє депутат від "регіонів", "нашого краю" і "опзж", що також спокійно працює на окупантів.

У 2022-му так звана "нова влада" хотіла "вову" поставити назад, але щось не склалося. І то добре)

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів