День 618. 3 листопада. Що обговорюють херсонці у соцмережах

Сьогодні з ранку вже двічі чуємо, як наш Хаймарс вітає рсн з Днем ракетних військ і артилерії. Давно в нас такого свята не було, сподіваюсь там на Лівому березі жирна ціль у нього! Зі Святом, ракетникі і Артиллеристи! Вдалого полювання! Удачі!

***
Мешканці окупованої Каховки розповідають, що останні місяці помічають: з вулиць міста зникли коти.
Кажуть: іноді десь можна зустріти одного-двох «нових» котів, але вони одразу після цього зникають. Зникають всі.
З чим це повʼязано, невідомо. Обговорюються різноманітні версії: жахлива якість російських кормів для котів (це – правда), масові вбивства котів російськими військовими, бо їм немає що їсти (є й така версія), масова загибель котів через нашестя мишей і розкидану отруту проти них (утім, місцеві заперечують масове використання отрути проти мишей і вважають цю версію притягнутою за вуха).
Розгадки цього питання поки немає.

***
У новому звіті Інституту вивчення війни йдеться про атаку українських військ поблизу Пойми та Піщанівки, а також про просування ЗСУ поблизу Кринок на лівобережжі Херсонщини.

***

Суперздатність херсонців – навіть під обстрілами творити красу!

***

Зі всіх боків купа статей, інсайду, телеграму, конспірологіі та прогнозів.
Мій головний висновок, як і раніше, простий – потрібно тримати стрій.
Рецепт – роби максимально якісно все, там де ти є, підтримуй максимально захисників і захисниць, готуйся і будь готовим до участі у війні.
Наше майбутнє – це наші дії або бездіяльність, наше відповідальне ставлення.
Щодо критики влади – вона можлива і важлива – через призму всього вищенаведеного.
Друзі, це не спринт, і навіть не середня дистанція, це Марафон. Марафон боротьби за незалежність, соборність і наше (і не тільки) майбутнє.

***

Замінована територія Херсонської області більша за всю Словенію.
Україна є першою у світі за площею замінованих територій. Близько 174 тисяч квадратних кілометрів територій є потенційно небезпечними для життя й господарювання.
Херсонська область є однією з найбільш замінованих в Україні.

***

Коли багато місяців перебуваєш у Херсоні, ти звикаєш до щоденних обстрілів, автоматично фіксуєш нові шрами на обличчі міста, але робота поглинає тебе цілком, і ти зосереджуєшся на ній. А коли виникає потреба на короткий час виїхати з міста, біль від того, що там відбувається, посилюється, і ти відчуваєш себе винним, що сьогодні не там, не поряд із тисячами херсонців, які потерпають від клятої війни.

Пов'язані записи

Збитки від забруднення повітря внаслідок агресії рф на Херсонщині сягнули вже 169 млрд грн

Шкоду, заподіяну атмосферному повітрю внаслідок обстрілів, пожеж і руйнувань на території Херсонської області через військову агресію рф, документує Держекоінспекція Південного округу. Фахівці провели розрахунки збитків, спричинених викидами забруднюючих речовин в…

Подробиці
У Херсонській громаді цього року закінчили школу з відзнаками 70 випускників

Попри надскладні умови навчання в часи війни херсонські діти продовжують вражати своїми досягненнями. Цього року 70 випускників шкіл Херсонської громади отримали свідоцтва про освіту з відзнакою, що еквівалентно золотим та…

Подробиці