День 311. 31 грудня. Що бажають херсонці на Новий рік

День 311. 31 грудня. Що бажають херсонці на Новий рік

Автор: Євген Веселов 31 Декабря 2022 19:09

От завжди знала, що сонячне світло - то є антидепресант. Але ніколи не здогадувалась, що просте електричне те ж. Як чудово підіймає настрій яскраве світло в домі, а не тьмяне з ліхтарика. А ще й дім натопили. Умммм...Яке задоволення. І ти така з книжкою улюбленного письменника сидиш на кухні біля вікна спокійно ( не боїшся біля вікна сидіти, хоча трохи і прикрита шматком стіни) і читаєш під розриви снарядів. Такі собі будні виживальщиків. Ось такі радощі на Новий рік!

В контексті дискусій «не святкувати, святкувати чи зустрічати, що саме святкувати», зверну увагу тільки на один факт.
Один, місяць, зими, позаду, друзі!
Тому, сьогодні приводи для радощів можуть бути не грандіозні і точно не безтурботні, але можуть бути.
- Ще два місяці і весна.
- День все довший і довший.
- Рідні і близькі люди зустрінуться, щоб поговорити, поділитись і підтримати один одного.
- Десь можна в он-лайні або у кого є знайомі/родичі за поребриком - відіслати фотки наших сьогоднішніх столів чи просто покидати факушки. Бо Україна жива, сильна, мріє про Перемогу, робить все для неї і обов‘язково Переможе!????????????????????????????????????????
І ми обов‘язково напишемо сьогодні всім нашим захисникам і захисницям. Слова подяки, любові і шани, бо вся країна подумки з ними і поруч ???????? Нехай Бог дивиться на них і не відверається


2022. Були плани побувати в Швеції, щоб подивитися на їхню освіту. А ще подивитись Англію, бо це батьківщина Діккенса, Честертона, Голсуорсі й Толкієна. Агати Крісті. Але втрутилось лисе чмо і ті плани зруйнувало. Тепер хочеться тільки одного: повернутися додому, де лишились могили рідних. І рідні стіни ( якщо встоять).


Знаєте чому вони кожного року 31 грудня ходять в баню?
Бо кожного року 1 січня у нас день народження Степана Андрійовича.


Когда в прошлом году загадывала путешествия, никак не представляла их такими. 10 месяцев не дома. Переезды, новые квартиры, новые места, новые места, новые страны, переезды. Всех близких раскидало по миру , главное что живы. В новом году хочу загадать мира и возвращения домой.

Тост на Новий Рік.
Ми ж будемо тостувати на Новий Рік? Так ось, потрібно правильно сформувати запит Всесвіту, щодо нашоє Перемоги.
(За мир п'ють виключно недобиті латентні руzькомирці). Тому що мир наступає за двох складових: перемога, або капітуляції. Коли ви піднімаєте чарку "за мир" - Всесвіт може не зрозуміти який "мир" ви замовляли.
Я пропоную тостувати за Перемогу. Ок. Добре. А як та Перемога має виглядати? Які в неї складові?
Варіант "а". Вова путін відправився на концерт до кобзона. Прекрасне побажання. Але, загроза для України не зникне. Роzіяни миттево знайдуть собі нового путіна. Цілування барського чобіта - їх національний вид спорту.
Варіант "b". Вихід на кордони 1991 року. Непогано, непогано. Але, в цьому випадку, як і в варіанті "а", ми гарантовано отримаємо нову війну через пару років. Роzія вивчить свої помилки, підкопить зусиль і вдарить з новою силою. Нам таке кіно потрібно? Ні. Ми повинні закрити цей гештальт.
Варіант "с". Розподіл Росії на декілька анклавів. Відмова РФ від ЯЗ. Спец трибунал для військових злочинців. Те що ЗСУ виходять на кордон 1991 - аксіома.
Так піднімемо келих "за Перемогу! За зникнення з карти світу Російської Федерації!" В такому варіанті Всесвіт точно зрозуміє наші побажання.


Новий рік - це лише дата, тому не буду про підсумки. Підсумки зроблять ЗСУ після перемоги.
Живіть, кохайтеся, народжуйте! Українців має бути багато і вони мають бути якісними)), тому любіть ваших дітей.
А ще побільше Україні зброї, яка потрібна військовим. А наші архітектори нехай думають, якими будуть відбудовані села, селища і міста. Перемоги і відбудови у новому році!

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів