Цього місяця відкриють рух через новий міст між Херсоном та Миколаєвом

Цього місяця відкриють рух через новий міст між Херсоном та Миколаєвом

Автор: Марина Поліщук 06 Июня 2023 10:25

Повноцінне транспортне сполучення між Херсоном та Миколаєвом невдовзі буде відновлене. Завершується реконструкція зруйнованого залізобетонного мосту на міжнародній трасі М-14 Одеса – Мелітополь – Новоазовськ. Про це повідомив перший заступник голови Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури Андрій Івко.

Він нагадав, що зараз на цій ділянці траси функціонує тимчасова переправа, однак вона не здатна забезпечити логістичні потреби деокупованого правобережжя Херсонщини.

Це перше капітальне відновлення транспортної інфраструктури в Херсонській області. За допомогою реконструкції мосту забезпечується безперешкодний проїзд вантажного транспорту.

Замість зруйнованої споруди споруджено міст на опорах-трубах із гофрованої сталі. Це швидка та надійна методика будівництва, яка в Україні широко застосовується. Новий міст матиме 4 смуги руху. Також будуть встановлені всі потрібні елементи для безпеки руху.

Конструкція мосту вже готова, зазначає Андрій Івко. Основою стали три 45-метрові труби. Також завершили влаштовувати нове покриття. Залишилося облаштувати металеве огородження, нанести дорожню розмітку та встановити дорожні знаки.

За його словами, відкрити рух мостом планується вже в червні.

«Забезпечити швидкий проїзд трасою Одеса – Мелітополь – Новоазовськ – пріоритет для держави. В умовах повномасштабної війни тривалість поїздки обернено пропорційна безпеці учасників дорожнього руху», – наголошує перший заступник голови Держагентства відновлення та розвитку інфраструктури.

Усі фото: Facebook/Андрій Івко

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів