Розпочалася перша капітальна відбудова на Херсонщині

Розпочалася перша капітальна відбудова на Херсонщині
Автор: Марина Поліщук 06 Мар. 2023 13:00

На Херсонщині стартувала реконструкція зруйнованого залізобетонного мосту на міжнародній трасі М-14 Одеса – Мелітополь – Новоазовськ. Ідеться про переправу на автошляху, який сполучає Херсон з Миколаєвом.

Дорога в цьому місці першої категорії, тобто має 4 полоси руху з розділенням зустрічних потоків. У грудні минулого року дорожники облаштували тут тимчасову об’їзну дорогу, яку для зручності водіїв заасфальтували. Увесь цей час, незважаючи на регулярні обстріли з боку ворога, тривали роботи з підготовки до відбудови мосту.

Як повідомляє Міністерство інфраструктури України*, це перша капітальна відбудова транспортної інфраструктури на Херсонщині. З моменту звільнення правобережної частини області дорога стала основною для доставки продуктів, медикаментів, речей першої потреби. Після розмінування дорожники розчистили трасу М-14 та звели тимчасові переправи. Але вони не витримують зростаючого автомобільного трафіку.

Замість демонтованих уламків підірваної штучної споруди невдовзі тут буде міст на опорах із гофрованої сталі. Уже змонтовані три гофровані сталеві труби.

Зазначається, що це швидка та надійна методика будівництва, яка широко застосовується в Україні. Передбачений проїзд 4 смугами руху. Це забезпечить швидкий проїзд трасою та спростить пересування цивільного населення.

* ДОВІДКА. На початку грудня минулого року Кабінет Міністрів об’єднав Міністерство інфраструктури та Міністерство розвитку громад та територій. Нове міністерство тепер має назву Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України. Керує новим структурним органом Олександр Кубраков – його призначено на посаду віцепрем’єр-міністра з відновлення України – міністра розвитку громад, територій та інфраструктури.

Коротко нове міністерство називає себе Міністерство відновлення. Через новостворений орган «проходитиме» фінансування від міжнародних партнерів України на відновлення, тож міністерство під керівництвом Кубракова відповідатиме за залучення та розподіл коштів на відновлення України.

Усі фото: Facebook/Міністерство інфраструктури України

Приєднуйтеся до нас:

Маестро знову на сцені, бо Герої – не вмирають. Пам’яті головного диригента Херсонської філармонії Юрія Керпатенка

«Будеш обслуговувати солдатів»: розповідь курсантки з Херсона, яку викрали й катували, щоб зняти в пропаганді

Битва за південь. Генштаб оприлюднив хронологію звільнення правобережної Херсонщини

Краєзнавчий музей викопує заховані археологічні знахідки