Безкоштовне протезування для військових та цивільних: стало відомо, коли в Одесі відкриють Superhumans Center

Безкоштовне протезування для військових та цивільних: стало відомо, коли в Одесі відкриють Superhumans Center

Автор: Ян Ярчук 14 Июня 2024 12:30

Відкриття Superhumans Center дозволить захисникам та цивільним отримати доступ до безкоштовного протезування, реабілітації, психологічного відновлення.

Superhumans – це всеукраїнський сучасний центр з протезування, реконструктивної хірургії, реабілітації та психологічної підтримки постраждалих від війни дорослих і дітей. Усі послуги – безоплатні.

Як писала «Гривна», на початку квітня ініціатор та засновник проєкту, український бізнесмен Андрій Ставніцер повідомив про розширення й плани щодо відкриття двох нових центрів в Одесі та Миколаєві.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Миколаєві та Одесі планують відкрити медичні центри для постраждалих від війни, де надаватимуть безкоштовні послуги

Так, наразі він опублікував допис у фейсбук, де зазначив, що в Одесі Superhumans Center хочуть запустити в роботу вже в 2025 році. Тож незабаром люди з Херсона, Миколаєва, Запоріжжя, Одеси зможуть комфортно, досить близько від дому, отримувати послуги в Superhumans.

За його словами, фінансує запуск центру урядова агенція Expertise France. Днями вже був підписаний Меморандум.

В Одесі центр працюватиме у приміщенні медичного університету.

«На 4000 квадратних метрів розміститься протезна лабораторія, зали фізичної реабілітації, кабінети психологів. Студенти університету зможуть стажуватися у нас – так ми матимемо більше дефіцитних фахівців для всієї України. Головне, щоб Superhumans виконали обіцянку доглядати за пацієнтом, а не змушувати пацієнта приходити до нас», – наголосив засновник проєкту.

Зазначимо, що перший Superhumans був відкритий у Львові. Однак їхати туди на декілька тижнів чи навіть місяців досить проблематично.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Жителі Херсонщини зможуть отримувати послуги з безкоштовного протезування

Андрій Ставніцер також підкреслив, що не менш важлива задача Superhumans після того, як людину поставлять на ноги – знову інтегрувати її в суспільство, на роботу, у соціум:

«Знаю багато підприємств в Одесі, які будуть готові адаптуватися до більш ексклюзивності і вважатимуть за честь наймати ветеранів».

Навчання для мультидисциплінарної команди та підготовку до запуску планують розпочати вже у вересні.

Також «Гривна» писала, що в Одесі хочуть відкрити центр протезування. Про це повідомляли в Одеській міській раді. Посприяти цьому можуть німецькі партнери, які готові надати обладнання, а також провести навчання українських медиків у Німеччині. 

Головне фото зі сторінки Андрія Ставніцера у фейсбук

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів