Аніматори, подарунки та розваги: для дітей Херсона організували свято

Аніматори, подарунки та розваги: для дітей Херсона організували свято

Автор: Ян Ярчук 02 Июня 2024 08:00

Благодійний фонд «Крила Фундейшн» другий рік поспіль проводить свято з нагоди Міжнародного дня дітей. Цьогоріч активності для дітей Херсона проходили в межах проєкту «Мультифункціональний простір «КРИЛА».

Волонтери організували дітям розваги з аніматорами, аквагрим, солодощі, подарунки та сюрпризи, повідомляють у благодійному фонді «Крила Фундейшн».

«Сьогодні ми привітали особливих дітей, які наразі живуть в Херсоні, а також діток, які наразі перебувають в одній із лікарень міста. Всім зробили подарунки. Також відбулися заходи в мультипросторі, – розповів керівник благодійного фонду Олександра Книга. – Маленькі херсонці танцювали, долучалися до конкурсів, відбувалися танцювальний батл і шоу мильних бульбашок. Ми всім вручали подарунки та запрошували до солодкого столу, а після – дивились мультфільм на великому екрані. Дякуємо нашим янголам-охоронцям, завдяки яким все це стало реальним, а також всім волонтерам»

Загалом до активностей долучилися 130 дітей міста. 

Один із напрямків діяльності фонду – допомога дітям та підтримка їхнього психоемоційного стану. 

«Ми не могли не приділити увагу нашим дітям. У Херсоні не працюють школи й садочки, а гуляти вулицею елементарно небезпечно, тому ми проводимо творчі заняття для дітей у безпечному просторі. Зараз розширили діяльність і вже на освітні заходи приходять не тільки діти, але і їхні матері та бабусі», – зазначає керівник проєктів фонду Андрій Книга.

Також у межах заходу відбулася виставка дитячих малюнків «Херсон очима дітей».

Фото: БФ «Крила Фундейшн»

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів