Зло для мешканців Херсонщини - чадний газ і драбини

Автор: Альона ШНАБСЬКА 21 Ноября 2018 08:37

На жаль, кожна пора року має для медиків швидкої допомоги специфіку. Наприклад, із приходом опалювального сезону серед населення почастішали випадки отруєння чадним газом. Яку медичну допомогу надавали мешканцям регіону, «Гривні» розповіла заступник головного лікаря з оперативної роботи облцентру екстреної медичної допомоги Інеса Чамлай.

Так, в селищі Верхній Рогачик через несправне пічне опалення отруїлася чадним газом 90-річна бабуся. Після надання медичної допомоги вона відмовилась від госпіталізації.

А 18 листопада до лікарні потрапили мешканці Олешок. 43-річна жінка і 67-річний чоловік отруїлися продуктами горіння через несправну вентиляцію з газової колонки.

Виїжджали медичні бригади й на інші випадки. Наприклад, було 4 виклики до громадян, які впали з драбин. Черепно-мозкові травми і струс головного мозку отримали 48-річний чоловік і 58-річна жінка із Херсона, яка також зламала ногу. А 57-річний мешканець Олешок травмував хребет.

Вночі 55-річна херсонка, перебуваючи в стані алкогольного  сп’яніння, впала в люк теплотраси на вулиці 49 Гвардійської Дивізії. Вона забила груди, але відмовилась від госпіталізації.

Зранку 17 листопада 84-річна пенсіонерка із Херсона на подвір’ї дома впала в порожній басейн (глибиною приблизно 2-2,5 метра). Попередній діагноз: відкрита черепно-мозкова травма, струс головного мозку. Її госпіталізували.

З травмою голови доставили в лікарню і 42-річну мешканку з села Велетенське Білозерського району. Вона впала в підвал глибиною 2 метри.

18 листопада опинився на лікарняному ліжку з травмою ноги й 45-річний чоловік із села Понятівка Білозерського району. Перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, він поліз обрізати гілки і впав з дерева (висота 3 метри).

 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів