Безплатний онлайн-театр для військових та волонтерів

Безплатний онлайн-театр для військових та волонтерів

Автор: Євгенія Весна 13 Июня 2024 14:17

DRAMOX – онлайн-театр з найбільшою колекцією українських вистав. Одна з основних місій платформи – популяризація та підтримка театру.

З 21 лютого DRAMOX надає безплатну підписку для військових та волонтерів. Щоб отримати доступ до платформи, організації або фізичній особі необідно написати лист у довільній формі на електрону пошту iryna.yatsiuk@dramox.tv або звернутись у будь-яку соціальну мережу онлайн-театру.

На DRAMOX доступні вистави на різний смак. До прикладу, на поціновувачів українських авторів справить враження вистава  «Morituri te Salutant» Національного театру ім. Івана Франка, створена на основі творів Василя Стефаника та «Тіні забутих предків» від Одеського театру імені В. Василька. Доступні також вистави для всієї сімʼї, як от захоплива версія «Маленького принца» від Київ Модерн-Балету, яка супроводжується українськими колисковими та творами Моцарта, або ж більш доросла вистава «Сімейний альбом / Album di Famiglia» від Театру на лівому березі Дніпра. Прихильники оперного мистецтва оцінять оперу «Норма» Національної опери України чи більш експериментальну та нетрадиційну  «Chornobyldorf. Archaeological opera», яка входить в шістку найкращих опер світу, чи фолькоперу-балет «Коли цвіте папороть» від Львівської опери. Усім, кому до вподоби провокаційні вистави та чорний гумор – варто переглянути вистави Дикого театру. 


Також підписники платформи можуть переглядати постановки світових театрів, таких як Опера Лос-Анджелеса, Англійський національний балет, Стратфордський фестиваль та багато інших. Велика кількість закордонних вистав супроводжуються українськими субтитрами. 

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів