Зруйновану російською ракетою багатоповерхівку в Сергіївці на Одещині хочуть відновити до кінця осені

Зруйновану російською ракетою багатоповерхівку в Сергіївці на Одещині хочуть відновити до кінця осені

Автор: Марина Поліщук 18 Февр. 2024 11:15

Тривають роботи з капітального ремонту дев’ятиповерхового житлового будинку в селищі Сергіївка Білгород-Дністровського району. Завершити відновлення будинку планують до кінця листопада цього року.

Про хід ремонтних робіт повідомила Служба відновлення та розвитку інфраструктури в Одеській області.

«Виконуємо роботи з капітального ремонту дев’ятиповерхівки в Сергіївці. Уже завезено будівельний матеріал, виконано демонтажні роботи, підготовлено все необхідне для виконання відбудови. Наразі виконуються електромонтажні роботи, мурування цегляних стін та перестінок», – зазначено в повідомленні.

У Службі додають, що за проєктом передбачена комплексна відбудова багатоповерхівки, з виконанням зовнішнього та внутрішнього оздоблення, влаштуванням всіх основних інженерних комунікацій та підключення їх до мережі.

Згідно з погодженим календарним графіком робіт, термін завершення відбудови – не пізніше листопада 2024 року.

Отже, є надія, що багатостраждальна дев’ятиповерхівка таки буде відбудована, і мешканці повернуться у свої оселі.

Ракетний удар по будинку Росія завдала ще 1 липня 2022 року, повністю знищивши перший під'їзд та пошкодивши ще два. Унаслідок трагедії загинули всі мешканці підʼїзду з першого до четвертого поверху – 21 людина.

Нагадаємо, у вересні минулого стало відомо, що будинком тепер опікується Фонд відновлення зруйнованого майна та інфраструктури, у грудні тут почався капітальний ремонт.

Попередній підрядник, приватне підприємство «Квадр 77», а також чиновники громади Сергіївки стали фігурантами кримінальної справи. За даними слідства, на капремонті цього будинку вони привласнили бюджетні кошти в особливо великих розмірах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Мені соромно дивитися в очі цих людей»: голова Одеської ОВА – про скандал навколо капремонту 9-поверхівки в Сергіївці

Фото: Фейсбук/Служба відновлення та розвитку інфраструктури в Одеській області

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів