Новий підрядник і початок капремонту – чи вдасться цього разу відновити будинок у Сергіївці?

Новий підрядник і початок капремонту – чи вдасться цього разу відновити будинок у Сергіївці?

Автор: Марина Поліщук 08 Декабря 2023 10:40

Уже з понеділка, 11 грудня, розпочнеться капітальний ремонт багатоповерхового житлового будинку в селищі Сергіївка на Одещині. Нагадаємо, у вересні стало відомо, що будинком, який зазнав чималих пошкоджень внаслідок влучання російської ракети, тепер опікується Фонд відновлення зруйнованого майна та інфраструктури.

7 грудня у Службі відновлення та розвитку інфраструктури в Одеській області повідомили, що між Службою, громадою та підрядною організацією укладено договір на капітальний ремонт багатоповерхівки в Сергіївці.

«Обговорили поточний план роботи, календарний графік, та першочергові роботи, які необхідно виконати. За проєктом передбачена комплексна відбудова будівлі, з виконанням зовнішнього та внутрішнього оздоблення, влаштуванням всіх основних комунікацій та підключення їх до мережі», - зазначено в повідомленні.

Завершити відбудову дев’ятиповерхового будинку планують не пізніше листопада 2024 року.

Як повідомляла «Гривна», попередній підрядник, приватне підприємство «Квадр 77», а також чиновники громади Сергіївки стали фігурантами кримінальної справи. За даними слідства, директор ПП «Квадр 77» у змові із службовими особами селищної ради вносили до актів виконаних робіт неправдиві відомості. Таким чином на капремонті будинку вони привласнили бюджетні кошти в особливо великих розмірах.

Нагадаємо, 1 липня 2022 року вночі російські окупанти завдали ракетного удару по Одещині. Одна з ракет типу Х-22 влучила у дев’ятиповерховий будинок в центрі Сергіївки Білгород-Дністровського району. Російська ракета вразила цокольний поверх. Серед 106 квартир у будинку зруйновано чи пошкоджено 105. Загинули всі мешканці підʼїзду з першого до четвертого поверху – усього 21 людина.


Наслідки російського ракетного удару по дев'ятиповерхівці в селищі Сергіївка 1 липня 2022 р.

На головній світлині: стан будинку в Сергіївці на 7 грудня 2023 року. Фото: Служба відновлення та розвитку інфраструктури в Одеській області

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В історичному центрі Одеси втретє за три місяці обвалився житловий будинок (фото) 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів