Жителям херсонської багатоповерхівки МВА відновила дах та електропостачання після скарги до Офісу Омбудсмана
на фото: Дмитро Лубінець

Жителям херсонської багатоповерхівки МВА відновила дах та електропостачання після скарги до Офісу Омбудсмана

Автор: Іван Підлісний 08 Февр. 2024 14:20

Омбудсман Дмитро Лубінець повідомив про надходження колективного звернення від жителів одного з будинків у Херсоні. Його написали 122 жителя однієї з багатоповерхівок, в яку поцілила ворога ракета.

За словами Лубінця, в результаті попадання російської ракети, будівля зазнала серйозних руйнувань: пошкоджені покрівля та вентиляційна шахта. Задля забезпечення безпеки мешканців, електропостачання в будинку було припинено.

Міська військова адміністрація терміново вжила заходів щодо ремонту покрівлі будинку після реагування Офісу Омбудсмана на скаргу містян. Також було відновлено електропостачання в багатоповерхівці, де більшість з жителів - літні люди, особи з інвалідністю та маломобільні особи. 

"Питання відновлення пошкодженого майна на територіях, які постраждали від бойових дій в умовах сьогодення набуло особливого значення, оскільки не лише сприяє економічному відновленню та розвитку регіону, але й є важливим етапом у процесі психологічного відновлення громадян, які постраждали від війни", - заявив Лубінець. 

Як раніше повідомляла "Гривна", Херсонська МВА заявила, що питання про списання боргів за комунальні послуги не розглядається. Стягнення заборгованості та застосування санкцій до боржників почнеться з початком розбудови громадиТэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів