Житель Бериславського району отримав 6 років за крадіжку та зберігання зброї

За підтримання публічного обвинувачення прокурорів Бериславської окружної прокуратури Херсонської області, місцевого жителя визнано винним у крадіжці, вчиненій в умовах воєнного стану, а також придбанні, зберіганні та збуті вогнепальної зброї, бойових припасів без передбаченого законом дозволу. 

Його засуджено до 6 років позбавлення волі. Доведено, що засуджений у червні 2023 року проник до будинку односельця звідки викрав його майно – вироби з металу.

А у серпні цього року він намагався продати гранатомет, автомат АК-74 та набої до нього іншому чоловіку за 45 тисяч гривень, проте був викритий правоохоронцями.

У ході обшуку за місцем мешкання обвинуваченого виявлено та вилучено: 60 пострілів «ВОГ-17 М», 5 гранат «РГД-5», 1080 набоїв калібром 5, 45 мм. 

До набрання вироку законної сили чоловік утримуватиметься під вартою.

Як раніше повідомляла “Гривна” у Херсоні сидитимуть так званого “голови” Миролюбівки за фактами колабораційної діяльності.

 

Пов'язані записи

Тепловики Херсонської громади отримали техніку від партнерів з Німеччини

У межах співпраці з німецьким містом Кіль Херсонська громада отримала екскаватор-навантажувач JCB 3CX. Техніку передали тепловикам. Зокрема, разом із аналогічною машиною, яку раніше передала Федеральна агенція технічної допомоги Німеччини THW,…

Подробиці
На Одещині затримали зрадника – колишній військовослужбовець ЗСУ працював на ворога

Контррозвідка СБУ затримала агента ФСБ на Одещині. Ним виявився завербований ворогом колишній військовослужбовець ЗСУ. Чоловік у 2005 році звільнився зі служби та оселився в портовому місті. Після початку повномасштабної війни…

Подробиці