У Херсоні судитимуть окупаційного чиновника за колабораціонізм

У Херсоні судитимуть окупаційного чиновника за колабораціонізм

Автор: Іван Підлісний 20 Ноября 2023 14:40

У Херсоні судитимуть чергового колаборанта. Як повідомляє прокуратура Херсонської області, обвинувальний акт до суду направили щодо так званого "голови" Миролюбівки. 

З відкритих джерел відомо, що мова про Олександра Лікуновича, який у червні минулого року пішов на співпрацю з окупантами та обійняв посаду "голови поселення Миролюбівка Білозерської ВЦА Херсонської області". 

"На цій псевдопосаді чоловік виконував адміністративно-господарські та організаційно-розпорядчі функції, сприяв утвердженню окупаційної політики на місцевості. Займався добором працівників у незаконно створений орган влади, захоплені комунальні установи та навчально-освітні заклади", - повідомили в прокуратурі. 

Також, за даними слідства, Лікунович проводив зібрання з місцевим населенням під час яких закликав людей виїжджати на лівобережжя Херсонщини. Йдеться про так звану "евакуацію", яку проводили рашисти восени минулого року перед звільненням правобережної частини Херсонщини.

Як раніше повідомляла "Гривна", Херсонський міський суд судитиме проросійську активістку Ганну Додіван, яка під час тимчасової окупації Херсона отримала посаду «завідуючого відділу координації питань демографічної та сімейної політики департаменту молодіжної політики сім’ї та спорту» окупаційної адміністрації.

 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів