Затримано керівницю Департаменту Херсонської ОВА за розкрадання 7,7 млн грн

Затримано керівницю Департаменту Херсонської ОВА за розкрадання 7,7 млн грн

Автор: Марина Поліщук 09 Апр. 2024 18:00

9 квітня оголосили підозру та затримали керівницю одного з Департаментів Херсонської ОВА за розкрадання бюджетних коштів.

Про це повідомив начальник ХОВА Олександр Прокудін.

«Сьогодні працівники НАБУ та САП оголосили підозру та затримали керівницю одного з Департаментів Херсонської обласної військової адміністрації.
Трохи деталей по справі.
Після призначення на посаду я ініціював проведення аудиту. За результатами аудиту наприкінці лютого 2023 було розпочато слідство за фактом розкрадання бюджетних коштів при наданні послуг з технічного обстеження об'єктів, пошкоджених внаслідок агресії рф.
Тобто слідство тривало рік і сьогодні правоохоронці надали оцінку діям працівниці адміністрації у вигляді підозри.
Хочу наголосити, якщо провину буде доведено, ця людина понесе відповідальність за свої дії у повному обсязі. Кожен має розуміти, що переступати закон заборонено всім без винятку», - написав він у телеграм-каналі.

В НАБУ розповіли, що затриманих – троє. І вони привласнили 7,7 млн грн при обстеженні пошкоджених РФ об'єктів Херсонщини.

За даними слідства, очільник одного з департаментів Херсонської ОВА у змові з власником та керівником приватного товариства організували завищення вартості технічного обстеження 107 об'єктів соціальної інфраструктури (школи, лікарні тощо) у більше ніж 15 разів. Таким чином договір уклали на суму понад 9,9 млн грн, тоді як фактично надані послуги коштували 534 тис. грн.

У результаті учасники схеми заволоділи коштами резервного фонду Кабінету Міністрів України на суму понад 7,7 млн грн.

Про підозру повідомили 3 особам: керівнику департаменту, засновнику ТОВ та його директору. Посадовця і засновника підприємства затримано у порядку ст. 208 КПК України.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів