Заступником очільника Херсонської ОВА Прокудіна став херсонець Клюцевський
фото з соцмереж

Заступником очільника Херсонської ОВА Прокудіна став херсонець Клюцевський

Автор: Євген Веселов 03 Октября 2023 18:50

На засіданні Уряду 3 жовтня кандидатура херсонця Володимира Клюцевського була погоджена на  посаду заступника голови Херсонської обласної державної адміністрації.

49-річний Володимир Клюцевський багато років працював в Херсонській обласній державній адміністрації, починаючи з 1997 року, тобто він застав майже всіх голів ХОВА. З 2014 по 2020 рік був керівником апарату, звільнений у 2020 році  через скандал, пов'язаний із запрошенням гурту «Степ» на святкування 8 березня у залу засідань Херсонської обласної ради. В суспільстві вибухнув скандал, і вже 10 березня тодішній голова ХОВА Юрій Гусєв звільнив Клюцевського.

Коментуючи «Суспільне» дійство, яке відбулось в сесійній залі Клюцевський сказав:

"Я негативно сприйняв це дійство. Мені було дуже неприємно, бо я сидів теж в першому ряду. І скажімо так – як втрутитися в цю ситуацію і зробити так, щоб вони більше не виходили – в мене була тільки єдина можливість, вийти за ними і сказати – не виходьте. Система державного управління передбачає стандарти, регламенти, відповідальність, розподіл функцій і будь-який захід, який проводиться – це не надумані спонтанні речі. Це заздалегідь продумані, чітко відшліфовані у своєму фіналі заходи. Тут реально відбувся збій. І я вважаю, що я, працюючи в команді Гусєва, так як працював в команді попередніх 15 губернаторів, виконую волю і вказівку керівника".

Натомість без роботи Володимир Іванович був недовго. Він працював у Харківський обласній державній адміністрації, потім на посаді керуючому справами в Олешківській міській раді. 

Далі була інформація, що він працював разом з екс-головою ХОВА Андрієм Путіловим на «Механічному заводі». З початку повномасштабного вторгнення росії в Україну до літа 2022 року перебував в окупації, виїхав на Західну Україну. 

З літа 2022 року Клюцевський був координатором Херсонського HUB у Івано-Франківську, де збирали допомогу для ВПО, а також для жителів Херсонської області.

Таким чином, зараз відбувається повернення до витоків, тобто до ХОВА, з якою у Клюцевського пов’язана більша частина життя. Причому на вищу посаду. Роботу Клюцевський точно знає, як і Херсонщину. А це в реаліях сьогодення не так вже й мало.Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів