Залякував та вчиняв сексуальне насильство щодо жительки Херсонщини: уродженця Дагестану засуджено на 12 років ув’язнення

Залякував та вчиняв сексуальне насильство щодо жительки Херсонщини: уродженця Дагестану засуджено на 12 років ув’язнення

Автор: Ян Ярчук 01 Май 2024 17:54

За публічного обвинувачення прокурорів Херсонської обласної прокуратури військовослужбовця 94-ого полку оперативного призначення росгвардії визнано винним у порушенні законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).

Про це інформує Херсонська обласна прокуратура. Доведено, що у липні 2022 року, під час окупації Херсонської області, уродженець Дагестану прибув до будинку місцевої жительки та почав погрожувати, щоб вступити з нею в статевий зв’язок.

Тривалий час він приходив до жінки та, залякуючи груповим зґвалтуванням, чинив над нею сексуальне насильство.

Слідство.Інфо ідентифікувало особу російського військового. За їх інформацією, це – 34-річний молодший сержант 94-го полку оперативного призначення росгвардії 46-ої окремої бригади ордена Жукова Владік Небієв.

«Після того, як росіянин знущався з цивільних українців на Херсонщині, він поїхав до Росії, де отримав подяку за свої вчинки», – пише Слідство.Інфо.

Херсонська обласна прокуратура повідомляє, що вироком суду російському військовому призначено покарання – 12 років позбавлення волі.

Фото: Слідство.Інфо

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів