За накази катувати новокаховчан судитимуть рашистського полковника фсб

За накази катувати новокаховчан судитимуть рашистського полковника фсб

Автор: Ганна Власенко 19 Янв. 2024 17:45

Слідчі Херсонської обласної та Каховської окружної прокуратур скерували до суду обвинувальний акт стосовно полковника фсб рф. Його звинувачують у жорстокому поводженні з цивільним населенням.

Про це повідомляє пресслужба Херсонської облпрокуратури.

Слідством установлено, що обвинувачений весною 2022 року, перебуваючи на тимчасово окупованій території Каховського району, віддавав злочинні накази на ув’язнення та катування мирних мешканців. 

«Людей тримали у приміщенні захопленого відділку поліції у м. Нова Каховка та піддавали тортурам – били, погрожували вбивством. Для отримання потрібної інформації застосовували електричний струм. 

Крім того, людей утримували в антисанітарних умовах без належної медичної допомоги. Не давали у достатній кількості воду та їжу», - йдеться у повідомленні пресслужби відомства. 

Зазначимо, що наразі по Херсонській області розслідується понад 21 тисяча кримінальних злочинів рашистів та колаборантів проти миру, безпеки людства та міжнародного правопорядку. Переважна кількість з них пов'язана з нападами на цивільні об'єкти. Також розслідуються вбивства, незаконне позбавлення волі, тортури цивільних осіб.

Читайте також: «На підвалі» у Чаплинці – нелюдські умови»: бранець російських катівень про тортури, життя в окупації та херсонського мера

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів