Як просувається відбудова зруйнованої ракетою багатоповерхівки в Сергіївці на Одещині (фото)

Як просувається відбудова зруйнованої ракетою багатоповерхівки в Сергіївці на Одещині (фото)

Автор: Марина Поліщук 24 Июня 2024 10:50

Триває відновлення дев’ятиповерхового житлового будинку в селищі Сергіївка Білгород-Дністровського району. Завершити відбудову планують до листопада цього року.

На якому етапі нині відновлювальні роботи, повідомили днями в Службі відновлення та розвитку інфраструктури в Одеській області.

«У квартирах виконуємо малярні роботи, продовжуємо демонтаж старих та монтаж нових поверхонь стін та підлоги. У місцях загального користування влаштовуємо стяжку підлоги. Змонтували силовий кабель. Демонтуємо старі та встановлюємо нові водостоки. Крім того, продовжуємо утеплювати основні стіни фасаду та стіни балконів»,зазначено в дописі Служби в соцмережі.

У Службі ще раз підкреслили, що за графіком робіт завершити відбудову планується до листопада 2024 року.

Нагадаємо, 1 липня 2022 року внаслідок російського ракетного удару було повністю знищено перший під'їзд та пошкоджено ще два в багатоповерховому будинку в Сергіївці. Унаслідок трагедії загинули всі мешканці підʼїзду з першого до четвертого поверху – 21 людина.

Відбудова почалася наприкінці минулого року, коли будинок передали під опіку Фонду відновлення зруйнованого майна та інфраструктури. Попередній підрядник намагався на капремонті цього будинку привласнити бюджетні кошти в особливо великих розмірах. «Гривна» неодноразово розповідала про махінації приватного підприємства «Квадр 77» та службових осіб територіальної громади Сергіївки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Мені соромно дивитися в очі цих людей»: голова Одеської ОВА – про скандал навколо капремонту 9-поверхівки в Сергіївці

На знімках: тривають роботи з відновлення житлового будинку в Сергіївці, червень 2024 р. Фото: Фейсбук/Служба відновлення та розвитку інфраструктури в Одеській області

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів