ВРП відкрила справу за скаргою СБУ на суддю Херсонського окружного адмінсуду

ВРП відкрила справу за скаргою СБУ на суддю Херсонського окружного адмінсуду

Автор: Іван Підлісний 08 Февр. 2024 12:30

Вища рада правосуддя відкрила дисциплінарну справу за скаргою Служби безпеки України на суддю Херсонського окружного адмінсуду Сергія Варняка. Про це повідомляє сайт ВРП. 

Зазначено, що Сергій Варняк був відряджений до Одеського окружного адміністративного суду. Однак, за даними ЗМІ, на новому місці роботи він не з'явився. 

Як пише видання "Мост", посилаючись на власні джерела, Варняк з осені 2022 року знаходиться на тимчасово окупованій частині Херсонської області. Ймовірно, саме з цим пов'язана скарга СБУ до Вищої ради правосуддя. У відкритих джерелах інформації про відкриття кримінального провадження проти Сергія Варняка немає. Правоохоронці не оголошували суддю в розшук. 

Нагадаємо, що раніше ВККС вирішила внести до Вищої ради правосуддя подання про звільнення Юлії Берлімової - судді Генічеського райсуду, яка могла піти на співпрацю з російськими окупантами.

Також Вища кваліфікаційна комісія суддів внесла подання про звільнення судді Анни Білої-Кисельової, яка працює в Білозерському районному суді. Підставою стали її поїздки в тимчасово окупований Крим та спілкування з представниками незаконнної влади півострова. Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів