ВККС внесе подання про звільнення херсонської судді через поїздки в окупований Крим

ВККС внесе подання про звільнення херсонської судді через поїздки в окупований Крим

Автор: Іван Підлісний 22 Янв. 2024 10:52

Вища кваліфікаційна комісія суддів внесе подання про звільнення судді Анни Білої-Кисельової, яка працює в Білозерському районному суді. Відповідне рішення було ухвалено на засіданні ВККС 17 січня. 

Під час співбесіди із Анною Білою-Кисельвою були озвучені факти недоброчесності судді. Зокрема, стало відомо, що овна у 2016 та 2021 роках відвідувала тимчасово окупований Крим, допускала спілкування з представниками окупаційної влади та може мати російських ідентифікаційний номер. 

Також стало відомо, що суддя раніше вже притягалася до дисциплінарної відповідальності, що намагалася приховати. Сама ж Біла-Кисельова пояснила, що у 2016 році відвідувала Крим через хворобу матері, у 2021-му - через те, що частину будинку, який вона отримала у спадок, нібито захопили невідомі. За словами судді, вона не зверталася до незаконних російських судів на півострові. Також Біла-Кисельова заперечила наявність російського ідентифікаційного коду. 

Нагадаємо, що раніше ВККС вирішила внести до Вищої ради правосуддя подання про звільнення Юлії Берлімової - судді Генічеського райсуду, яка могла піти на співпрацю з російськими окупантами. 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів