Виставу Херсонського театру вперше можна подивитися онлайн

Виставу Херсонського театру вперше можна подивитися онлайн

Автор: Марина Поліщук 20 Мар. 2024 17:00

Херсонці скучили за своїм театром імені Миколи Куліша та його яскравими постановками. І поки сцена в рідному Херсоні залишається недоступною, можна зустрітися з нашим театром… дистанційно.

Уперше вистава Херсонського обласного музично-драматичного театру стала доступною в онлайн-театрі. Ідеться про моновиставу «Позивний «Горобчик», прем’єра якої відбулася 8 вересня 2023 року. Наразі відеоверсію вистави можна переглянути на платформі Dramox, повідомили в пресслужбі театру.

Довідка. Чеська стримінгова платформа Dramox у 2022 році вийшла на український ринок. Це перший онлайн-театр з українськими та світовими постановками. Наразі тут зібрані вистави понад 200 театрів. Користування платформою платне, але перший тиждень – безкоштовний. До речі, частина щомісячної оплати за Dramox іде безпосередньо театрам, тож таким чином можна допомогти, наприклад, нашому Херсонському театру.

Вистава «Позивний «Горобчик» – це прониклива моновистава за пʼєсою Наталі Ворожбит «Погані дороги». Головна героїня Наташа захищає країну в лавах ЗСУ. Її позивний – Горобчик. Щодня вона перебуває на межі життя і смерті, та в найтяжчі моменти згадує про нього… Сергія, який вперше привіз її на схід, показав війну та полонив її серце. Війна на Донбасі – це не тільки постійні обстріли та вибухи, а й життя, наповнене бажанням, коханням і тугою.

Виставу було створено за підтримки проєкту Агентства США з міжнародного розвитку USAID «Зміцнення громадської довіри (UCBI)». 

«У моновиставі зіграла заслужена артистка України Тетяна Проворова, яка дев’ять місяців перебувала в окупації в Херсоні. Вона втілила образ журналістки, яка стала військовою», – розповів директор театру Олександр Книга.

До речі, у театрі триває акція «Квиток херсонцю». Кожен може подарувати будь-кому з херсонців, які залишаються в місті, можливість безкоштовно відвідати в укритті вистави театру та концертні програми. Квиток можна придбати за посиланням.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Херсонці досі зберігають квитки на виставу на 25 лютого 2022 року

На головній світлині: сцена з вистави «Позивний «Горобчик», фото: фейсбук/Херсонський театр імені Миколи Куліша

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів