Херсонці досі зберігають квитки на виставу на 25 лютого 2022 року
Сцена та глядацька зала Херсонського театру

Херсонці досі зберігають квитки на виставу на 25 лютого 2022 року

Автор: Євген Веселов 26 Февр. 2024 11:45

Два роки тому, 23 лютого 2022 року, о 18:00 у Херсонському обласному академічному музично-драматичному театрі імені М. Куліша відбулася прем’єра вистави «Вічність і ще один день» режисера, заслуженого діяча мистецтв України Сергія Павлюка. Наступний прем’єрний показ уже не відбувся – почалося повномасштабне вторгнення.

Як розповіли на сторінці театру у Фейсбук, «на відео – фрагменти вистави. Всієї зйомки театр, на жаль, не має, адже планували її робити 25 лютого… Та не склалося – почалося повномасштабне вторгнення…

Дякуємо всім, хто допоміг нам зібрати фото- та відеофрагменти. Завдяки вам ми по крупинках збираємо виставу, над якою працювали більше року, а зіграли всього один раз…»

Через два роки, згадуючи прем’єру, херсонка Світлана Юдіна написала:

«Складний твір Милорада Павича, на сцені – картини Босха, релігійні сюжети з насиллям і трагедіями. Суцільне божевілля та сюр на сцені стали реальністю життя вже зранку.

Два роки Великої війни. У пам'яті досі черговість подій, дзвінків, думок, поглядів, вибухів. Наче ціла вічність промайнула! Слава воїнам, які виборюють ще, і ще, ще один день. Їхня мужність рятує нас!»


Фрагмент вистави «Вічність і ще один день». Херсон, 23 лютого 2022 р. Фото Світлани Юдіної

«То було, певно, найкраще... що мені доводилося робити!» – написав 23 лютого 2024 року режисер вистави Сергій Павлюк. Він попросив херсонців поділитися фото з вистави, яку зіграли лише один раз.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Megogo вийшов документальний фільм про Херсонський театр

Херсонці відгукнулися та, як з’ясувалося з коментарів, багато хто досі береже квитки, придбані на другий прем’єрний показ, що мав відбутися 25 лютого 2022 року.

Далі – фото зі сторінки Сергія Павлюка. Спектакль, що був зіграний лише раз:

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів