Викрадених росіянами студенток ХДУ просять внести до списків на обмін

Викрадених росіянами студенток ХДУ просять внести до списків на обмін

Автор: Євген Веселов 05 Апр. 2024 13:15

Дві студентки Херсонського державного університету з 2022 року незаконно утримуються росіянами. Ректор університету Олександр Співаковський звернувся до Уповноваженого із захисту прав людини Дмитра Лубінця з проханням внести студенток у списки на обмін.

Про це повідомив сам Олександр Співаковський на своїй сторінці у Фейсбуці, розповідаючи про зустріч керівників закладів вищої освіти України з Уповноваженим із захисту прав людини Дмитром Лубінцем, яка відбулась 2 квітня.

«Закликав Уповноваженого сприяти внесенню до списків обміну незаконно затриманих росіянами у 2022 році студенток Херсонського державного університету. Наголосив, що 28 березня, за повідомленням адвокатів однієї з дівчат, в анексованому Криму мало відбутися перше засідання так званого суду зі звинувачення нібито у шпигунстві. За результатами зустрічі моє звернення офіс Уповноваженого взяв у роботу. Сподіваємось на позитивне вирішення долі дівчат, які є Героїнями України. Ми вже не вперше звертаємось в усі інстанції з приводу незаконного утримання росіянами наших студенток», - написав Співаковський.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Студентку ХДУ Ганну Єльцову на Херсонщині російські окупанти викрали за наводкою гауляйтерки села Агаймани Галини Костенко, яка зараз погрожує батькам депортувати їхніх дітей

Фото ілюстративне.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів