Відомого херсонського адвоката-зрадника засудили до 12 років тюрми з конфіскацією майна

Відомого херсонського адвоката-зрадника засудили до 12 років тюрми з конфіскацією майна

Автор: Дарина Лапіна 09 Июля 2024 11:40

Нещодавно суд оголосив вирок відомому херсонському адвокату Кирилу Доценку. Його визнано винним у колабораціонізмі та пособництві державі-агресору

Про це 9 липня повідомили в пресслужбі Херсонської облпрокуратури. 

Прокуратура довела що у липні 2022 року засуджений добровільно пішов на співпрацю з ворогом. Він обійняв посаду так званого «начальника відділу правового забезпечення» фейкового «Фонду майна Херсонської області».

На займаній посаді чоловік організовував роботу підрозділу, здійснював формування реєстру майна.

Окрім того, заручившись підтримкою військових рф він незаконно захопив місцеве підприємство. На посаді так званого «керівника», він здійснював добір кадрів, сприяв відновленню виробництва продукції, контролював її торгівлю та збирав прибуток.

Як раніше повідомляла «Гривна», мова йде про ТОВ «Сучасні пивні технології». Формально його передали іншій людині, але керував підприємством від 7 жовтня по 11 листопада 2022 року саме Кирило Доценко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Відомий херсонський адвокат отримав підозру в колабораціонізмі та пособництві державі-агресору

І от нещодавно суд призначив Кирилу Доценку покарання – 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Також йому заборонено обіймати посади в органах державної влади, державного управління, місцевого самоврядування та займатися діяльністю, пов’язаною з наданням публічних послуг строком на 15 років.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Захоплення окупантами «Херсонської міської друкарні»: подробиці кримінальної справи

 Фото: kherson.net

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів