В Одеській міськраді склали мандати одразу чотири депутата

В Одеській міськраді склали мандати одразу чотири депутата

Автор: Іван Підлісний 21 Февр. 2024 18:55

Четверо депутати Одеської міськради достроково припинили свої повноваження. Відповідне рішення було ухвалено на сьогоднішньому засіданні сесії. 

Йдеться про Володимира Іванова, Іллю Фреймана, Діну Яценко та Олександру Ковальчук. Остання заявила про складання мандату ще у грудні минулого року, але тоді колеги по депутатському корпусу не проголосували за відповідний проект рішення. Ковальчук була обрана до міської ради від партії "Слуга народу". 

Інші троє вже колишніх депутатів було обрані від заборонених нині політичних сил. Іванов та Фрейман входили до лав "партії Шарія". Діна Яценко представляла також заборонену партії "Опозиційна платформа - За життя". 

Причини складання мандатів трьох депутатів, невідомі. Під час сесії відповідні проекти рішень не обговорювалися. Варто додати, що Іванов, Фрейман та Яценко від початку повномасштабного вторнення росіян не з'являлися на сесіях Одеської міськради. 

Нагадаємо, що у лютому цього року в облраді Херсонщини повідомили про готовність проекту рішення про позбавлення депутатів-зрадників права участі у засіданнях.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів