На Одещині через недбале ставлення командира взводу державі завдано збитків на понад 1,4 млн грн

На Одещині через недбале ставлення командира взводу державі завдано збитків на понад 1,4 млн грн

Автор: Іван Підлісний 01 Декабря 2023 12:40

За процесуального керівництва прокурорів Одеської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Південного регіону повідомлено про підозру командиру взводу забезпечення однієї з військових частин за фактом недбалого ставлення до військової служби. Про це повідомляє пресслужба відомства. 

За даними слідства, вказаний військовослужбовець військової служби за контрактом, перебуваючи у місці дислокації військової частини, через недбале ставлення до виконання своїх службових обов’язків допустив нестачу військового майна, а саме 20 т дизельного пального. 

Зокрема, він не слідкував за прийманням, видачою та наявністю ввіреного йому майна, своєчасно не обліковував матеріальні цінності, які зберігались на складі, неодноразово допускав випадки бездокументальної видачі пального та не здійснював належні заміри кількості виданого майна. 

Внаслідок цього державі, в особі військової частини, завдано збитків на загальну суму понад 1,4 млн гривень. Наразі готується клопотання до суду про обрання підозрюваному запобіжного заходу.

Як раніше повідомляла "Гривна", на Одещині правоохоронці під час отримання хабара затримали лікаря Військово-медичного клінічного центру.

 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів