В Одесі охочих тестували на ВІЛ-інфекцію – скільки позитивних результатів виявили

В Одесі охочих тестували на ВІЛ-інфекцію – скільки позитивних результатів виявили

Автор: Дарина Лапіна 30 Май 2024 14:33

В межах європейського тижня тестування на ВІЛ в медичних закладах Одеси провели заходи, спрямовані на збільшення кількості людей, поінформованих про свій ВІЛ-статус, та раннє виявлення ВІЛ-інфекції.

Безоплатне конфіденційне тестування на ВІЛ за допомогою швидких тестів протягом тижня проводилося для всіх охочих відвідувачів Центрів первинної медико-санітарної допомоги, жіночих консультацій, консультативно-діагностичних центрів та відділень міських лікарень Одеси. Про це повідомляє пресслужба Одеської міськради. 

Також Одеським міським центром профілактики та боротьби з ВІЛ/СНІДом за підтримки Громадського руху «Віра, Надія, Любов» було організовано виїзне тестування біля Центру надання адміністративних послуг. 

За підсумками заходу, протягом тижня тестування на ВІЛ пройшли 1288 осіб. З них виявлено 11 пацієнтів з позитивним результатом тесту, які були скеровані до Міського центру СНІДу для підтвердження діагнозу, взяття під медичний нагляд та призначення антиретровірусної терапії.

Своєчасна діагностика ВІЛ і якомога ранній початок антиретровірусного лікування запобігають переходу ВІЛ у стадію СНІДу та дозволяють людям з ВІЛ жити довгим повноцінним життям. Безоплатні тести на ВІЛ доступні в усіх міських медзакладах Одеси.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Лише за день лікарі в Одесі виявили 361 випадок можливої онкопатології шкіри у містян

Фото ілюстративне.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів