Лише за день лікарі в Одесі виявили 361 випадок можливої онкопатології шкіри у містян

Лише за день лікарі в Одесі виявили 361 випадок можливої онкопатології шкіри у містян

Автор: Дарина Лапіна 16 Май 2024 18:00

13 травня в медзакладах Одеси провели День профілактики та ранньої діагностики меланоми. Всі охочі могли пройти безкоштовний профілактичний огляд шкіри. Так лише за день одеські лікарі виявили 361 випадок можливої онкопатології шкіри у містян. 

Як повідомили в пресслужбі Одеської міськради, 13 травня сімейні лікарі всіх Центрів первинної медико-санітарної допомоги та лікарі-дерматологи консультативно-діагностичних центрів Одеси безоплатно проводили для всіх охочих профілактичний огляд шкіри, перевіряли родимки за допомогою візуального огляду та дерматоскопії, надавали консультації.

За підсумками Дня меланоми, профілактичний огляд у медзакладах Одеси пройшли 2338 осіб, з них 46 дітей. З них з підозрою на онкопатологію шкіри виявлено 361 випадок, зокрема 15 випадків у дітей.

Всі пацієнти з підозрою на онкопатологію та передонкопатологією шкіри були направлені на консультацію до онкологів та онкодерматологів консультативно-діагностичних центрів та спеціалізованих медзакладів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Миколаєві та Одесі планують відкрити медичні центри для постраждалих від війни, де надаватимуть безкоштовні послуги

Медики нагадують, що рання діагностика онкозахворювань і передракових станів дозволяє своєчасно провести лікування, зберегти здоров`я та життя пацієнтів.

Всі сімейні амбулаторії Одеси забезпечені дерматоскопами, сімейні лікарі пройшли навчання та вміють проводити обстеження. При будь-яких змінах у стані наявних родимок або при появі нових необхідно звернутися до сімейного лікаря або за електронним направленням - до лікаря-дерматолога.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Допомога жінкам Херсонщини: у села відправиться мобільна гінекологічна клініка

Фото ілюстративне.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів