Україна повернула під контроль “вишки Бойка” у Чорному морі (відео)

Україна повернула під контроль т.зв. «Вишки Бойка» у Чорному морі. Про це повідомили в ГУР Міноборони. 

росія окупувала їх у 2015 році, а з початком повномасштабного вторгнення використовувала у військових цілях. Зокрема, як вертолітні майданчики і для розміщення засобів РЛС.

 Унікальну операцію зі встановлення контролю над «Вишками Бойка» провели силами підрозділів ГУР МО України, зокрема під контроль були повернуті  бурові платформи «Петро Годовалець» та «Україна», а також СПБУ «Таврида» і СПБУ «Сиваш».

Під час проведення операції спецпризначенцям вдалося захопити цінні трофеї: запас вертолітних боєприпасів типу НАР (некерованих авіаційних ракет), а також РЛС «Неву», що може відстежувати рух суден у Чорному морі.

Під час однієї з фаз цієї операції відбувся бій між українськими спецпризначенцями на катерах та російським винищувачем Су-30. Внаслідок бою російський літак отримав ураження і змушений був відступити.

 

Пов'язані записи

Ворог атакував 44 населені пункти Херсонщини за добу: є загиблі та поранені

Минулої доби російські терористи атакували 44 населені пункти Херсонщини. Через ворожу військову агресію 2 людини загинули, ще 16 – отримали поранення. За інформацією ХОВА, під ворожим дроновим терором та артилерійськими…

Подробиці
Свідок цілої епохи: жителю Херсонської громади виповнилося 103 роки

24 червня свій 103-й день народження відзначив житель Херсонської громади Євген Борисович Гуляєв. Від імені Херсонської громади довгожителя привітала заступниця міського голови Наталія Чорненька. Вона побажала Євгену Борисовичу здоров’я, душевного…

Подробиці