У Миколаєві облаштують зарядні станції для електрокарів

У Миколаєві облаштують зарядні станції для електрокарів

Автор: Дарина Лапіна 27 Май 2024 08:25

Вже цього літа у Миколаєві встановлять шість зарядних станцій для електротранспорту. Це зобов’язалась зробити «Миколаївська електропостачальна компанія», яка нещодавно підписала меморандум про співпрацю з міською владою.

Про це повідомляє пресслужба Миколаївської міськради.

Встановлення зарядних станцій допоможе збільшити кількість електротранспорту, що покращить екологічну ситуацію в місті.

«Так вийшло, що в цьому питанні Миколаїв пасе задніх. Нам потрібно думати, як зменшити викиди СО2 в повітря нашої Землі. Тому вашу ініціативу місто підтримує і буде всіляко сприяти і, я сподіваюсь, що це буде не лише екологічно, але й вигідно для вашої компанії, щоб кількість таких електрозаправок збільшувалась і це полегшить життя миколаївцям, які пересуваються на таких машинах», - прокоментував мер Миколаєва Олександр Сєнкевич.

МЕК вже закупила шість зарядних станцій. В середині літа їх планують встановити в місті. Встановлювати та обслуговувати зарядні станції електропостачальна компанія буде за власні кошти. Місто, зі свого боку, розробить програму, спрямовану на розвиток електрозарядної інфраструктури.

Нещодавно ми також розповідали, що у Миколаєві планують повністю замінити вуличне освітлення на LED. Таке рішення пов’язано з дефіцитом та економією електроенергії у деяких районах Миколаєва є проблеми з вуличним освітленням. А перехід на LED-технології дозволить не тільки розв’язати це питання, а й сприятиме мінімізації споживання електроенергії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Миколаєві планують повністю замінити вуличне освітлення на LED

Фото ілюстративне з відкритих джерел.

 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів